راننده تاکسی امانتدار در ایلام ۱۵۰میلیون ریال پول به صاحبش بازگرداند

مدیرعامل تاکسیرانی ایلام گفت: ˈسعید ناصریˈ هنگام رانندگی متوجه شد که کیف دستی مسافری در خودرو وی جا مانده است.

ˈافشین مظفریˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این کیف حاوی 150 میلیون ریال پول نقد و نزدیک به 70 میلیون ریال طلا و جواهر بود.

وی ادامه داد: راننده امانتدار تاکسی در شهر ایلام با مراجعه به سازمان تاکسیرانی این کیف را به همراه محتویات آن برای بازگرداندن به صاحبش پس داد.

وی اظهار کرد: صاحب این کیف پس از اطلاع رسانی به تاکسیرانی مراجعه و کیف حامل پول و زیورآلات خود را تحویل گرفت.

مظفری افزود: شهرداری و تاکسیرانی ایلام پس از این اقدام خداپسندانه به نشانه امانت داری از این راننده مسوولیت پذیر با لوح سپاس و جایزه قدردانی کردند.
نظرات ارسال نظر
  • رحماندر تاریخ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

    با سلام درود خدا بر این راننده درستکار و با وجدان. آدمهای خوب و بد همیشه در همه جا هستند. من در سال 89، یک کیف دستی که حاوی پروانه کار و پایان کار و شناسنامه ساختمان و شناسنامه پدرم بود را در یک پیکان جلو اداره ثبت شهرستان ایلام واقع در خیابان جانبازان انقلاب جا گذاشتم. البته فوراً متوجه شدم ولی پیکان از محل رفته بود. من همانجا تکان نخوردم و سه ساعت منتظر بودم تا راننده پیکان به جلوی درب اداره ثبت احوال مراجعه کند و مدارک را به بنده تحویل بدهد ولی دریغا که بر نگشت. البته شماره همراه من هم روی مدارک بود ولی زنگ هم نزد. به همه جا اعم از اداره پست و سازمان ثبت احوال و .. مراجعه کردم ولی متاسفانه بی فایده بود. آن روزها من روزهای سختی و دردسر زیادی هم بدلیل لازم داشتن مدارک برای ادامه کارم و هم بدلیل اقدام به صدور المثنی را متحمل شدم. خدا آن راننده را نیامرزد.

    پاسخ به این نظر
  • ناشناسدر تاریخ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

    یعنی واقعا تو این زمانه اینجور آدمی پیدا میشه......

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز