افتتاح بیش از ۳۹۰۰ واحد مسکن مهر ایلام در آینده ای نزدیک

 مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از افتتاح بیش از سه هزار و 900 واحد مسکن مهر ایلام در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله بهادری صبح دوشنبه در بازدید از طرحهای مسکن مهر شهر ایلام اظهار داشت: سه هزار و910  واحد مسکن مهر در مناطق مختلف استان در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.
وی افزود: از این تعداد واحد مسکونی سه هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر و مابقی در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت به بهره برداری می رسند.
وی اضافه کرد: از ابتدای سال 84 تاکنون سهمیه استان ایلام بالغ بر 43 هزار واحد مسکونی در قالب مسکن مهر بوده که از این تعداد واحد بالغ بر 24 هزار واحد تاکنون به بهره برداری رسیده و چیزی حدود 9 هزار واحد آماده بهره برداری هستند که این واحدها در شهر و روستا به سه صورت خودمالکی، مقاوم سازی  و بافت فرسوده هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به اینکه در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت ساخت 11 هزار و 700 واحد مسکن مهر تاکنون آغاز شده است، عنوان کرد: از این تعداد چهار هزار و 900 واحد به بهره برداری رسیده و سه هزار واحد مسکونی نیز آماده افتتاح است.
وی اظهار داشت: برای کل این طرح ها از ابتدا تاکنون بالغ بر چهار هزار میلیارد ریال از محل تسهیلات بانکی استفاده شده و چیزی حدود یک سوم همین مبلغ بالغ بر یک هزار و300 میلیارد ریال از محل آوردهای مردمی برای این پروژه تأمین اعتبار و هزینه شده است.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال