آرزوی خبرنگاران ایلامی در روز خبرنگار

امروز روز خبرنگار است ، روزی که خود آنها آرزو دارند مشکلاتی را که می‌نویسند و مسائلی که بدان می‌پردازند حل شود.

خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در روز خبرنگار با چند نفر از خبرنگاران ایلامی وارد گفت‌وگو شد تا یک بار هم که شده آرزوهای  این قشر را در قالب گزارشی کوتاه بیاورد.

"اسلام انصاری‌فر" گفت:آرزوی من این است که خبرنگاران بدون دغدغه باشند و آنچه را که می‌خواهند بنویسند و به حقوقی که  دارند بخوبی دست یابند.

"فاطمه خالدی" اظهار کرد: امنیت شغلی خبرنگاران موضوعی است که باید مدنظر مسوولان باشد و در راه انجام این مهم تلاش کنند.

"سیدخلیل سجادی" آرزوی خود را این‌گونه بیان کرد: کاش مطبوعات عملا رکن چهارم دموکراسی می‌شد و خبرنگاران عملا می‌دیدند وعده و وعیدهایی که به آنها داده می‌شود جامه عمل پوشانده شود.

"فرج‌الله صیدمحمدی" گفت: روز خبرنگار 1 روز در سایه‌ی قلم است و آرزو می‌کنم خبرنگاران به کارهای تولیدی رو آورند.

"عبدالحمید کرمی" روزنامه‌نگار پیشکسوت ایلامی آرزو کرد: مطبوعات استانی به نقطه‌ای از اوج و تعالی برسند و بدون هیچ دغدغه‌ا‌ی اقتصادی در جهت توسعه و پیشرفت استان و ایجاد جامعه‌ای بدون آسیب و سرشار از نشاط  و معنویت مشارکت داشته باشند.

"محمدامین احمدبیگی " گفت:ای کاش خبرنگار فردی خارج از چارچوب تلقی نشود که تنها به دنبال برجسته کردن ضعف‌هاست، ای کاش بهترین خبرنگارها از نگاه مدیران کسانی نباشند که فقط تعریف و تمجید می‌کنند، ای کاش یک بار هم  کسانی که ضعف‌ها را بررسی می‌کنند از طرف مدیران "آفرین " بشنوند.

"ابراهیم محمدی" گفت: خبرنگاران ایلامی مشکل معیشتی دارند و حقوق ماهیانه‌ی آنها بین 150 تا 500 هزار تومان است و مطبوعات محلی در رنج به‌ سر می‌برند و با این وجود تمام سال از مشکلات مردم می‌گویند اما در 17 مرداد حتی برای 1 روز هم کسی به مشکلات آنها توجه نمی‌کند.

وی آرزو کرد: کاش وعده و وعید مسوولان در دادن تسهیلات و ایجاد تور برای خبرنگاران ایلامی به عراق که استاندار سابق وعده‌‍‌ی آن را داده بود محقق شود.

"پژمان مهدوی‌فر" اظهار کرد:آرزوی ما این است که مدیران  وقت بیشتری را برای رسانه‌ها بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسوولان بگذارند تا مشکلات را بشنوند و در راه حل آنها گام بردارند.

"جبار صفربیگی" گفت: روز خبرنگار روز صداقت،آگاهی، دانایی است و امیدواریم تمام خبرنگاران به حقوق واقعی خود برسد.

"غلام‌رضا محمدمرادی" گفت: خبرنگار یعنی خبره‌ای بردبار و راهنمایی نترس در گرداب آلام رها شده کاش واقعا خبرنگاری این مفهوم را می‌یافت.

"حسین خدنگ" گفت: آرزوی من این است که خبرنگاران ایلامی بیمه شوند و خودشان هم برای هر کلمه‌ای که می‌نویسند فکر کنند.

"مهدی کاکاخانی" گفت: ایلام عزیز سال‌هاست زخم کهنه‌ی محرومیت را بر گرده‌ی خویش یدک می‌کشد و ما همواره از این محرومیت نوشته‌ایم، کاش به مدد"تدبیر و امید" در آینده از محرومیت زدایی بنویسیم.

خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه‌ی ایلام هم آرزو می‌کنند آرزوی تمام فعالان عرصه رسانه محقق شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز