رأی اعتماد مجلس به محمدعلی نجفی احترام به جامعه علمی و نگاه کارشناسانه است

انجمن اسلامی معلمان استان ایلام با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از  وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اعلام و وی را دارای سابقه‌ی درخشان علمی و تجربه مدیریتی 30 ساله‌ای دانست که می‌تواند منزلت و جایگاه تعلیم و تربیت را در نظام جمهوری اسلامی ارتقاء بخشد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، انجمن اسلامی معلمان استان ایلام طی بیانیه‌ای از "محمدعلی نجفی" برای تصدی وزارت آموزش و پرورش حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: وزارت آموزش و پرورش هم از نظر رسالت و مأموریتی که در جهت تعلیم و تربیت آینده سازان ایران عزیز بر عهده دارد و هم به لحاظ مسائل و موضوعاتی که با آن مواجه است از جایگاه منحصر به فردی در میان وزارتخانه‌ها برخوردار است لذا نیازمند حضور فردی مجرب، با سوابق روشن و دارای نگاه کلان‌نگر است.

این بیانیه ادامه می‌دهد: معرفی جناب آقای دکتر نجفی موجی از امیدواری را در بین خیل کثیر فرهنگیان ایجاد کرده که حضور وی در این شرایط بتواند منزلت و جایگاه تعلیم و تربیت را در نظام جمهوری اسلامی ارتقاء بخشد.

در ادامه این بیانیه آمده است: مقام استادی نجفی در دانشگاه صنعتی شریف، سابقه وزارت و مدیریت کلان در دولت‌های مختلف، دو دوره سابقه وزارت آموزش و پرورش، حضور در رأس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و اعتماد شهروندان تهرانی برای حضور وی در  شورای اسلامی شهر تهران نشان داده که نجفی شخصیتی برنامه محور و دارای نگاه و روش کارشناسانه است که توانسته به خوبی علم و عمل را به صورت توأمان در خدمت توسعه و پیشرفت کشور قرار دهد.

انجمن اسلامی معلمان استان تاکید کرده است: حال که وزارتخانه عظیم آموزش و پرورش با مسائل جدی روبروست آقای نجفی شایسته‌ترین گزینه برای مدیریت این مجموعه است زیرا  سوابق درخشان علمی و تجربه گرانبهای سی سال مدیریت  در سطوح عالی از وی شخصیتی منحصر به فرد ساخته تا جایی که امروز می‌توان او را در زمره سرمایه‌های انسانی ارزشمند نظام و کشور دانست.

انجمن اسلامی معلمان استان ایلام ضمن تشکر از حسن انتخاب رئیس دولت "تدبیر و امید" از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ویژه نمایندگان استان ایلام انتظار دارد با دادن رأی اعتماد به آقای نجفی همراهی و همگامی خود با آراء قاطبه ملت و احترام به جامعه علمی و نگاه کارشناسانه را نشان دهند.

نظرات ارسال نظر
  • بدر تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

    نجفی دکترا نداره، کارشناسی ارشد داره لطفا بدون دلیل از لفظ دکتر و مهندس استفاده نکنید

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز