پنج‌شنبه 21 آذر 1398

انفجار تانکر در حال جوشکاری در ایلام+ تصویری

انفجار تانکر سوخت‌رسانی در حال عملیات جوشکاری ایلام خساراتی را برای صاحبان  خودروهای‌پارک شده در منطقه شماره (1) ایلام به بارآورد.
حبیب شریفی مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی استان ایلام  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، با اشاره به اینکه به محض اطلاع اکیپی از نیروهای این سازمان  در محل وقوع حادثه حاضر و آتش را مهار کردند اظهار کرد: بر اساس نظریه کارشناسان حاضر در محل حادثه یک تانکر سوخت‌رسانی که در منطقه‌ی "شماره یک" ایلام که در حال عملیات جوشکاری به علت بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی منفجر شده است.
وی تجمع گاز و بخار در درون مخزن تانکر را علت اصلی منفجر شدن عنوان و افزود: شخص جوشکار در اثر این حادثه مجروح و و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.
شریفی با اشاره به اینکه قسمت انتهای تانکر در اثر انفجار جدا شده و به چند خودرو خسارت وارد کرده است خاطر نشان کرد: قاعدتا نباید این گارگاه‌ها در مکان های عمومی فعالیت کنند چون خطرساز است و مشابه این حادثه را در سال‌های گذشته شاهد بوده‌ایم.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی استان با بیان اینکه در حین عملیات جوشکاری باید درب‌های بالای تانکر باز باشدتا بخار و گاز آن خارج شود
شریفی در پایان خواستار ساماندهی صنوف آلاینده‌ در خارج از شهر شد.
نظرات ارسال نظر
  • محجمد مهدویدر تاریخ ۲۵ تير ۱۳۹۲

    باسلام واقعا خیلی باعث تاثفه برا این شهرمون ایلام بنده شخصا چندین بار شاهد این فاجعه بودم ولی یکی پس از دیگری دوباره اتفاق میفته مردم ولش کن ولی جوشکاران عزیز و زحمت کش لااقل به فکر خودتون باشید

    پاسخ به این نظر
  • علیدر تاریخ ۲۵ تير ۱۳۹۲

    خیلی از قافله عقبی داداش! خبر مال دیروزه! جقدر زود خبر رسانی می کنید!!

    پاسخ به این نظر