شنبه 23 آذر 1398

اعلام نتایج برترین های مسابقه ایده تا پدیده

اسامی برگزیدگان اولین دوره مسابقه ایده تا پدیده که توسط مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه ایلام و با همکاری بنیاد نخبگان استان ایلام که به منظور شناسایی و انتخاب برترین ایده در سطح استان ایلام برگزار گردید، مشخص شدند.

دکتر سالکی رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام و سرپرست مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه ایلام ضمن اعلام این خبر اشاره نمود که ثبت نام این مسابقه از 15 فروردین ماه تا 25 اردیبهشت در سطح استان صورت پذیرفت که در طول مدت ثبت نام بیش از 100 ایده در حوزه های مختلف الکترونیک، برق، پزشکی، شیمی و مواد، کامپیوتر، کشاورزی، عمران، مکانیک، معماری و نظامی در مسابقه شرکت نمودند. ایده های مورد اشاره در جشنواره براساس کاربرگ های تعرف شده در چند نوبت توسط اعضای کمیته داوری مورد ارزیابی قرار گرفتند.

                   در پایان مراحل ارزیابی با توجه به نتایج کمیته داوری، ایده 5 نفر از شرکت کنندگان؛ شامل آقایان میلاد حاتمی، هادی محمدی، روح اله پورنصرت و محمد اسکندری و خانم حنا میرزابیگی به عنوان برترین ایده های مسابقه انتخاب شدند.

 ضمناً جوایز برگزیدگان مسابقه كه شامل هدایای نقدی و تسهیلات حمایتی مرکز رشد می باشد، چهارشنبه دوم مرداد ماه مصادف با میلاد امام حسن مجتبی در محل بنیاد نخبگان استان ایلام به آنها اعطا خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
  • مخترعدر تاریخ ۳۱ تير ۱۳۹۲

    به ما که اجازه شرکت ندادند چون می دونستند برنده میشیم

    پاسخ به این نظر