دوشنبه 18 آذر 1398

منخب شورای شهر ایلام: باید به رأی و نظر مردم احترام گذاشت

منتخب شورای چهارم شهر ایلام با بیان اینکه باید به رأی و نظر مردم احترام گذاشت گفت: سئوال اصلی اینجاست افرادی که دیگران را غیر کارشناس می‌دانند دارای چه عملکردی بوده و کدام اقدام کارشناسی شده را برای شهر ایلام انجام داده اند؟
 حجت حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ،منطقه ایلام، اظهار کرد: ترکیب اعضای شورای جدید از مدیران و برنامه‌ریزان توانمند انتخاب شده اند.
وی ضمن انتقاد از اظهارات یکی از اعضاء شورای عالی استانها که اعضای شورای چهارم را “غیرکارشناس” خوانده بود گفت: افراد نباید به خود اجازه دهند که به رأی مردم توهین کنند چرا که بسیاری از افراد راه‌یافته به شورا در ایلام افراد توانمند، با برنامه و دارای نگرش کارشناسانه هستند.
حسن زاده با بیان اینکه افراد باید به رأی و نظر مردم احترام بگذارند، ادامه داد: سئوال اصلی اینجاست افرادی که دیگران را غیر کارشناس می‌دانند خوددارای چه عملکردی بوده اند و کدام اقدام کارشناسی شده را برای شهر ایلام انجام داده‌اند؟
منخب شورای چهارم شهر ایلام خاطرنشان کرد: نمی توان از بالا به منتخبان مردم نگاه و برای آنان تعیین تکلیف کردبلکه شورا مکانی برای نقش‌آفرینی خردجمعی و تصمیم‌گیری کارشناسی جهت رفع معضلات مردم است و بیان چنین سخنانی توهین‌آمیز و مانعی برای هم‌گرایی و هم‌افزایی اعضای شوراست.
وی با بیان اینکه اعضاء جدید شورا از بدنه مردم هستند تأکید کرد: منتخبین جدید دارای سوابق و تجربیات گرانبها و دارای دیدگاه‌های کارشناسانه هستند و علاوه بر این ویژگیها مشاورانی مجرب در کنار آنها قرار دارند که می‌توانند به عنوان نیروهای فکری به تعالی عملکرد و برنامه‌ریزی شورا کمک کنند.
حسن زاده تصریح کرد: اکثر اعضای شورای شهر ایلام با اخذ نظرات مردم و صاحبان فکر و نظر در حال تدوین برنامه‌های کاری برای خروج شهر ایلام از معضلات کنونی بوده و بیان چنین سخنانی از سوی افرادی که در گذشته توان حل مشکلات مردم را نداشته‌اند خللی در عزم و اراده آنان وارد نمی‌کند. 
نظرات ارسال نظر
 • شهروند حساسدر تاریخ ۲۹ تير ۱۳۹۲

  با سپاس از بیانات اقای حسن زاده.اتفاقا مطلب "ورود افراد غیر کارشناس به شورای شهر" ا در خبرگزاری ایسنا تاریخ دوازدهم تیرماه دل خیلی از رای دهندگان را به درد اورد.به راستی ایا عملکرد این افراد فکری به حال شهر بی رنگ ومحروم ایلام نموده است؟پس به رای مردم نباید توهین کرد!!!!

  پاسخ به این نظر
 • مریم.زدر تاریخ ۲۹ تير ۱۳۹۲

  سخن که از دل براید لاجرم بر دل نشیند خیلی از دوستان را می شناسم که به اظهار نظر یکی از اعضای شورا با ایسنا اعتراض داشتند وان را توهین اشکاری هم به رای دهندگان وهم به منتخبین می دانستند.انشالله گام ابلام امروز واقای حسن زاده شروعی باشد تا دیگران قبل از سخنرانی خوب فکر کنند

  پاسخ به این نظر
 • علی.حدر تاریخ ۳۰ تير ۱۳۹۲

  با سلام و سپاس از حساسیت مخاطبان محترم سایت ایلام امروز، اگر این عزیزان به سایت ایسنا مراجعه کنند نه در تاریخ 12 تیر و نه در روزهای دیگر هیچگونه خبر یا گزارشی که دال بر اهانت به منتخبین شورای شهر یا هر کس دیگر باشد در این سایت نخواهند دید. از این عزیزان درخواست دارم در ارائه نظرات خود دقت بیشتری به خرج دهند.

  پاسخ به این نظر
 • مریم.زدر تاریخ ۳۰ تير ۱۳۹۲

  سلام اقا علی.ح .از دقت شما ممنون.مصاحبه با خبر گزاری مهر بوده است.در همایش شورای عالی استانها در تهران.می توانید به ارشیو خبرها مراجعه کنید

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۳۱ تير ۱۳۹۲

  والا تا جایی که من و دیگران میدونن انتخاب نماینده مجلس هم قوم گراییه چه برسه به شورای شهر از این 11 نفر که رای آوردن فقط یه نفرشون ارشد برنامه ریزی شهری هست که مرتبط با موضوع کاری شورای شهره وگرنه بدنساز و رئیس هیئت ورزشی و لیسانس حسابداری که اونم تو دوره قبلی نمایندگی شورای شهر گرفته که چیزی از شهر نمیدونه

  پاسخ به این نظر
 • مصطفی.شدر تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۲

  سلام.بنده هم مثل خیلی از همشهری ها با نظر آقای حسن زاده موافقم وامیدوارم با عملکرد قابل توجه مورد تحسین آحاد مردم شهر قرار بگیره.انشاالله

  پاسخ به این نظر