سه‌شنبه 26 شهریور 1398

افتتاح پتروشیمی تبریز و هلدینگ چند پتروشیمی دیگر در پتروشیمی ایلام

ارسالي كاربران / حکایت پتروشیمی ایلام سر دراز دارد و هردم از این باغ بری می رسد! بعد از افتتاح های نافرجام شنیده می شود دست اندرکاران این واحد پتروشیمی می خواهند محصولات سایر پتروشیمی ها را در پتروشیمی ایلام افتتاح کنند!!! و از تبریز و چند شهر دیگر کمک گرفته اند تا محصولات آنها را با بسته بندی ایلام روانه بازار کنند و طلسم افتتاح آن را در مردادماه و در روزهای پایانی دولت بشکنند.
جالب اینجاست که مسولین پتروشیمی ایلام که دست به دامان واحدهای پتروشمی دیگر شده اند هیچ بحثی از جریان اختلاس چند سال پیش نداشته و گویی در تب و تاب افتتاح ها گم شده است و شب و روز در تلاش برای افتتاح دیگر پتروشیمی ها در پتروشیمی ایلام هستند در حالی که هنوز خط پلی اتیلن تکمیل نشده و هنوز بسیاری از قطعات و  تجهیزات آن نصب نشده  است و بقیه هم اغلب دارای ایراد فنی اند!!؟؟
نظرات ارسال نظر
 • ناشناسدر تاریخ ۳۱ تير ۱۳۹۲

  با توجه به اجرای نامناسب بسیاری از قسمتها و عدم نظارت مناسب بر ساخت این تازه اول ماجراست اتفاقات و حادثه های بعدی رو خدا به خیر کنه .

  پاسخ به این نظر
 • محمودیدر تاریخ ۳۱ تير ۱۳۹۲

  بالاخره جریان اختلاس به کجا رسید چرا مسولان شفاف سازی نمی کنند و با متخلفان برخورد قانونی نمی کنند؟

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۳۱ تير ۱۳۹۲

  باسلام واحترام جهت نگارنده خبر و نیز ارسال کننده نظرناشناس , باید به عرضتون برسونم شما که در بطن کار نیستید وبر اساس شنیده هاتون نظر میدین اگر تشریف بیارین داخل مجتمع شاهد تلاش و همت کلیه پرسنل اعم کارفرما وپیمانکار خواهید بود وانشاءالله در روزهای آتی شاهد افتتاح واحد پلی اتیلن سنگین آن خواهیم بود.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۲

  شما که سوادشونداریدمجبورید نظر میدی

  پاسخ به این نظر