معاونت اجتماعی پلیس ایلام استخدام می‌کند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام از جذب و بکارگیری مددکاران اجتماعی برای فعالیت در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی این استان خبر داد.

محمدرضا نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: برابر بخشنامه ابلاغی از معاونت اجتماعی ناجا مجوز استخدام چهار نفر(مرد) برای انجام فعالیت‌های مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان ایلام صادر شده است.

وی اضافه کرد: داشتن مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های روانشناسی شامل روانشناسی بالینی، عمومی و روان‌سنجی و مشاوره و راهنمایی و مددکاری اجتماعی از جمله شرایط اختصاصی این استخدام است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد: این افراد پس از استخدام در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان به عنوان مددکار اجتماعی فعالیت خواهند کرد.

وی از داوطلبان استخدام در معاونت اجتماعی نیروی انتظامی خواست با در دست داشتن مدارک لازم حداکثر تا تاریخ 2/5/92 به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام واقع در بلوار امام علی(ع) مراجعه کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن‌های 3334170 و 2182266 تماس حاصل کنند.
نظرات ارسال نظر
  • صالح بالدیدر تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۲

    با سلام بنده دارای تحصیلات کارشناسی علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی و علاقه شدید به کار پلیسی دارم لطفا یاری نمایید.(من الله التوفیق)

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -16روز