دیدار اعضای میز استان با دکتر عارف

اعضای میز استان با دکتر محمدرضا عارف دیدار کردند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ، منطقه ایلام ، اعضای میز استان ایلام در راستای پیگیری مطالبات مردم استان و رایزنی با چهره های تأثیر گذار نظام با دکتر محمد رضا عارف نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کردند.
محمدرضا عارف در این دیدار گفت: مردم ایلام در دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن همواره همراهی خود با نظام را نشان داده‌اند ولی تا کنون آنگونه که شایسته است به این استان توجه نشده است.
وی ضمن تشکر از حمایت مردم ایلام از وی در جریان رقابت‌های انتخاباتی تأکید کرد: در جریان سفر به استان ایلام استقبال و حمایت مردم ایلام قابل تحسین بود و جا دارد که از این مردم خونگرم کمال تشکر را داشته باشم.
عارف ادامه داد: استان ایلام با توجه به ظرفیتهای بالایی که دارد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و بنده به سهم خود از تحقق مطالبات برحق این مردم حمایت منی کنم.
وی تأکید کرد: استان ایلام دارای نیروهای علمی و سیاسی توانمند و شایسته‌ای است که باید از آنها در سطوح عالی مدیریت استفاده شود.
در ابتدای این دیدار حسن رستم زاد دبیر میز استان ضمن قدردانی از رفتار درس‌آموز دکتر عارف در جریان رقابت‌های انتخاباتی خطاب به وی اظهار کرد: این اقدام شما را بعنوان یک سیاست‌مدار اخلاق گرا در اذهان جاودانه ساخت و نشان داد که در نزد شما اخلاق بر همه چیز مقدم است.
عضو شورای مرکزی ستاد ملی فجر صادق تأکید کرد: اگر سرمایه گذاری در استان تقویت شود قابلیتهای موجود در حوزه‌های نفت، گاز و آب و خاک ایلام را در مدار توسعه قرار خواهد داد و انتظار ما از افراد تاثیر گذار این است یاریگر استان در این امر مهم باشند.
به گزارش ایسنا،در اين جلسه آقايان محسن چمن آرا،سيدمحمد حائري،علي كرم محمديان ،غلام سليماني،علي ياري و داريوش قنبري از اعضاي ميز استان به بيان ديدگاههاي خود پيرامون مشكلات ، قابليتها و مطالبات مردم استان پرداختند.
نظرات ارسال نظر
 • اعتدالدر تاریخ ۱۶ تير ۱۳۹۲

  ایا اینها اعتدالگر هستند یا ورشکست سیاست هستند اینها کارنامه خودرا پس داده اند اینها به درد ایلام نمی خورند بلکه موجب افزایش مشکلات و.... می شوند

  پاسخ به این نظر
 • غیر اعتدالدر تاریخ ۱۶ تير ۱۳۹۲

  با این آقایان مفهوم اعتدال برای ما مشخص شد. البته به غیر از دکتر قنبری که انصافاً باید او را از این جمع مستثنی دانست.

  پاسخ به این نظر
 • قدرت طلبی به پایان رسیددر تاریخ ۱۶ تير ۱۳۹۲

  امروز که اعضا میز ایلام را بالا سایت ایلام امروز خواندم یاد دوران مشکلات ایلام افتادم یاد قدرت طلبی مسولان قدیم افتادم که مردم را ریز می دیدن اما دولت مهرورزی به مردم فهماند که مسولان خدمتگزار مردم هستند راستی اینها این چندسال کجا بودن که الان به فکر مردم ایلام هستند

  پاسخ به این نظر
 • میز قدرت طلبی ایلامدر تاریخ ۱۶ تير ۱۳۹۲

  اینها این چندسال کجا بودن که احساس مشکل در ایلام کردند اینها به درد ایلام نمی خوردند اینها به قول اعتدال ورشکسته سیاسی هستند مردم ایلام مردم دهه 60و70 نیستند

  پاسخ به این نظر
 • سیواندر تاریخ ۱۶ تير ۱۳۹۲

  ایلام و ایلامی به چشم تهرانیا نمیان که کاری برای استان بکنند.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۶ تير ۱۳۹۲

  میز استان به چه معناست چرا از ایلام برای یکسری افراد باید هزینه شود0 اعضای میز استان چگونه انتخاب می شوند0افراد نخبگان ایتان که می توانندتوانمندیها، خواسته ها، راهکارها با سند ارائه کندو همواره در همه دوره ها مغفول مانده اند اما توانایی درعمل دارند نه درحرف

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 17ماه و 8روز