برگزاری مراسم سالروز تولد شهید رضایی نژاد در آبدانان

امام جمعه آبدانان در مراسم سالروز تولد شهید رضایی نژاد گفت: شهادت شهید رضایی نژاد یک تولد دیگری است، تولد ایشان در زمان شهادت در دلها ی همه ثبت شد و همانا ثبت در دلها فرسنگ ها فاصله دارد با آنچه در شناسنامه های معمولی ثبت می شود.
به گزارش آبدانان نیوز ، مراسم سالروز تولد شهید داریوش رضایی نژاد بر مزار این شهید گرانقدر ,واقع در حرم امام زاده سید صلاح الدین محمد(ع) برگزار شد.
در این مراسم که با حضور خانواده شهید رضایی نژاد ،  امام جمعه آبدانان و جمعی از مسئولین این شهر بر گزار شد ، امام جمعه آبدانان در این مراسم گفت : شهادت شهید رضایی نژاد یک تولد دیگری است، اینکه تولدهای جسمانی در شناسنامه ثبت می شوند، تولد ایشان در زمان شهادت در دلها ی همه ثبت شد و همانا ثبت در دلها فرسنگ ها فاصله دارد با آنچه در شناسنامه های معمولی ثبت می شود.مهری که بر دلها خورده می شود، با مهر در کاغذ تفاوتهای زیادی دارد.
حجت الاسلام حاجیلری همچنین افزود: نام شهید رضایی نژاد با آبدانان، و ایلام و کشور عزیزمان ایران و با جهان اسلام  آمیخته شده است .
وی در پایان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست ، از خانواده محترم شهید رضایی نژاد بخاطر صبر و استقامتشان تشکر و قدردانی کرد.
در پایان این مراسم از وبسایت اطلاع رسانی شهید رضایی نژاد به آدرس: www.rezaeenejad.ir  رونمایی شد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز