فرماندار جدید آبدانان منصوب شد

فرماندارجدید آبدانان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام معرفی شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در این آیین اظهار کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن به نظام بین‌الملل نشان داد که مردم مانند همیشه به نظام ولایی خود وفادار هستند.
حسن بهرام‌نیا با بیان اینکه دشمنان و رسانه‌های بیگانه از همه‌ی ساز و کارهای نرم، برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان با بیش از 120 شبکه بین‌المللی فارسی زبان و با یک هجمه ناجوانمردانه استفاده کردند، تصریح کرد: هیچ یک از این روش‌ها و شیوه‌های اقتصادی، فرهنگی و غیره کارساز نشد و ناکارآمدی آنها بیش از پیش اثبات شد.
وی ادامه داد: با وجود همه این فشارهایی که بر مردم علی الخصوص اقشار آسیب‌پذیر که به وضوح این تحریم‌ها و فشارها را احساس کردند متراکم، عارفانه و با شور و هیجان خاصی در سراسر کشور در راهپیمایی شرکت نمودند و ضمن گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب بار دیگر با آرمان شهداء، امام شهداء و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند و میثاقی دوباره را با حضور خود تأیید و امضاء کردند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه حضور پرشور مردم پیام ناکارآمدی تحریم‌ها برای دشمنان در آن سوی مرزها بهمراه داشت، اضافه کرد: مردم به وظایف دینی، سیاسی و اجتماعی خود با آگاهی و بصیرت و هوشیاری تمام عمل کردند و این نشان دهنده‌ی آن است که مردم بسیار جلوتر از مسئولان قرار دارند.
بهرام‌نیا با اشاره به این که حضور مردم سنگینی بار مسئولیت را بر دوش ما بیشتر کرده است، خاطر نشان کرد: باید هوشیارانه و آگاهانه قدر ولی نعمتان را بدانیم و حق آنها را به جا آوریم و آنچه که از دستمان بر می‌آید برای قدردانی از مردم انجام دهیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری تأکید کرد: با توجه به حضور مردم در 22 بهمن حجت بر مدیران و مسئولان تمام شد، از این رو باید با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، آنچه که موجب رضای خداست و رضای مردم نیز در آن مستتر است در راستای اهداف نظام که ارتقاء رضایتمندی مردم و تکریم آنان است را به منصه ظهور برسانیم.
در ادامه این مراسم ازخدمات محمد پیش بهار تجلیل و مراد ناصری بعنوان فرماندار جدید آبدانان منصوب شد.
ناصری پیش از این مدیریت شرکت فرش استان را بر عهده داشت.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز