جوانان ایلامی در همایش ملی وحدت شرکت می‌کنند

رئیس گروه مشاوران جوان استانداری ایلام گفت: جوانان نخبه ایلامی در همایش ملی وحدت و انسجام اسلامی شرکت می‌کنند.علی حربی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: سومین همایش وحدت و انسجام ملی جوانان ایران اسلامی در استان هرمزگان و شهر بندرعباس برپا می‌شود.
وی ادامه داد: از استان ایلام نیز 100 جوان نخبه در این همایش شرکت کرده و از برنامه‌های آن بهره‌مند می‌شوند. این مسئول اضافه کرد: بازدید از جزایر سه‏ گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی از برنامه‌های جنبی این همایش است.
حربی‌زاده تصریح کرد: حوزه استانداری و شخص استاندار ایلام برای افزایش سهیمه نخبگان استان برای شرکت در این همایش تلاش ویژه‌ای داشته است.  رئیس گروه مشاوران جوان استانداری ایلام گفت: سهمیه استان ایلام در ابتدا 40 نفر بود که با پیگیری‌های ویژه استاندار ایلام به 100 نفر افزایش یافت که جای تقدیر و تحسین فراوان دارد.
وی ادامه داد: قرار است جوانان نخبه ایلام در بخش‌های علمی، پژوهشی، دانشگاهی، فرهنگی و ... در این همایش شرکت کنند. این مسئول اضافه کرد: استان ایلام نیز با آمادگی کامل و اعزام نخبگان برتر در این همایش ملی شرکت خواهد کرد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز