نماینده ایلام: با پول کم هم می‌شود نمای ایلام را دگرگون ساخت

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: با یک پول کم هم می‌شود نمای شهر ایلام را از این وضعیت خارج و آن را دگرگون ساخت.
احمد شوهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: شکل و نمای شهر ایلام نیازمند تغییر است و برای این منظور نیازمند کمک اساتید و کارشناسان هستیم.
وی با تاکید بر اینکه با یک پول کم می‌شود تغییراتی را در نمای شهر ایلام به وجود آورد، افزود: مدیریت شهری باید با استفاده از نظر کارشناسان و اساتید دانشگاه چهره شهر ایلام از جمله برخی خیابان‌ها و بازارچه‌ها را دگرگون سازد.
نماینده مردم استان ایلام درباره امکان نماکاری شدن بازار روز ایلام و سقف‌بندی خیابان فردوسی این شهر نیز گفت: این یک واقعیت است که شهر ایلام نیازمند توجه است و باید برای ایجاد تغییر در آن از تجربه سایر شهرها استفاده شود.
وی با اشاره به نمونه‌هایی از بازارچه‌های برخی شهرها که به کمک یک معماری کم هزینه توانسته‌اند چهره و فضای شهرشان را دگرگون سازند، اضافه کرد: غیر از بازار روز ایلام و خیابان فردوسی که مرکز شهر ایلام است به طور کلی می‌توان با پول کم و به کمک کارشناسان چهره شهر ایلام را دگرگون نمود.
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی سپس به ایرادهایی که در ورود به ایلام توسط مسافران از فضای شهر گرفته می‌شود، اشاره کرد و گفت: برخی‌ها در بدو ورود به شهر ایلام اقدام به ایرادگیری می‌کنند که برطرف کردن آن نیازمند توجه بیشتر مدیریت شهری است.
نظرات ارسال نظر
  • noدر تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۱

    مجموعه سا ختمانهای روبروی فر مانداری یلام مدرسه و مغازه ها اگر خریداری شود توسط دولت به نمایندگی شهرداری وپا رک سر سبزی در ان ایجاد شود نمای وسط شهر زیبا می گردد مردم بیکار در ان مکان گرد هم می یند خصوصا" عتیقه فروشان ودیگر سد معبر نمی کنند

    پاسخ به این نظر
  • aliدر تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۱

    اخه تو اگه تونستی بودجه ایلام رو 1% افزایش بدی بعد دم از دگرگونی نمای ایلام بزن آقای دکتر

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 15ماه و -12روز