استاندار ایلام: مدیرانی که پاسخگوی مردم نباشند، تذکر می‌گیرند

 استاندار ایلام، گفت: مدیرانی که به نامه‌ها و درخواست مردم پاسخگو نباشند در نشست شورای اداری استان تذکر می‌گیرند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،"محمود عباس‌زاده مشکینی" در نشستی با برخی مراجعان به استانداری که در اتاق "سامد" برگزار بود، اظهار کرد: چنانچه در درخواست‌های مردمی که از طریق "سامد" انجام می‌گیرد کوتاهی شود مسوولان این "سامانه" در نشست شورای اداری موضوع را مطرح کنند تا مدیرانی که پاسخگوی درخواست‌های مردمی نیستند، تذکر بگیرند.

وی سپس به اهمیت سامانه "سامد" در مکاتبات مردمی اشاره کرد و افزود: لازم است این سامانه سرعت خود را افزایش دهد تا حتی یک روستایی در دورترین نقطه وقتی درخواستی داشته باشد بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را بگیرد.

استاندار ایلام به اهمیت ارتباط نزدیک بین مردم و جامعه پرداخت و گفت: از منظر دین هیچ مانعی نباید بین مسوولان و مردم بوجود آید چرا که از این طریق آنها خواهند توانست به راحتی خواسته‌ها و مشکلات خود را به گوش مسوولین برسانند.

عباس‌زاده اضافه کرد: باید با دقت مشکلات مردم را پیگیری کنیم چرا که این دولت مردمی است و باید تمام تلاش خود را در رفع نیازهای مردم تلاش کنیم.

استاندار ایلام با اشاره به نشست شورای اداری و حضور مدیران در آن تأکید کرد: اگر مدیرانی پاسخگوی درخواست‌های مردمی نباشند مسوولان سامانه الکترونیکی ارتباطات مردم و دولت آنرا در این نشست منعکس کنند تا به آنها تذکر داده شود.

در این نشست استاندار ایلام چهره به چهره به برخی درخواست‌های رسیدگی کرد. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز