نماینده مردم ایلام: شرکت بهره‌برداری نفت گاز غرب کشور به ایلام منتقل شد

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت بهره‌برداری نفت گاز غرب کشور به ایلام منتقل شد.
خبرگزاری فارس: شرکت بهره‌برداری نفت گاز غرب کشور به ایلام منتقل شد

احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: شرکت بهره‌برداری نفت گاز غرب کشور پیشتر در استان کرمانشاه بود.

وی ادامه داد: این درحالی است که استان ایلام از ذخایر بزرگ نفت و گاز کشور برخوردار بوده اما دفتر این شرکت در استان کرمانشاه قرار داشت.

این نماینده مجلس اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و رایزنی با مسئولان امر در معاونت وزارت نفت و ... در نهایت موفق به انتقال شرکت بهره‌برداری نفت گاز غرب کشور به ایلام شدیم.

شوهانی تصریح کرد: بر این اساس شرکت بهره‌برداری نفت گاز غرب کشور به ایلام منتقل شده و در ساختمان جدید آن مستقر شده است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات استان ایلام در همه بخش‌ها یکی از دغدغه‌های اساسی بنده محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در این راستا برنامه‌های مختلفی را پیگیری کرده که مردم را در جریان این امور قرار خواهم داد.

این نماینده مجلس اضافه کرد: رفع مشکلات مردم استان ایلام باید در دستور کار همه مسئولان اعم از دولتی و مجلسی قرار گیرد.
نظرات ارسال نظر
 • اسماعیلدر تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۱

  با تشکر از ایشان . لطفا اگه امکان داره پیگیر انتقال دفتر فرماندهی تیپ 71 و نیرو های تیپ به استان باشند که بیش چندین ساله تشکیل شده که غیر از دفتر استخدام ان در شهر ایلام . فرماندهی و نیرو های تیپ در استان مجاور مستقر است که سودی به استان نمی رسانه که اگه انتقال به استان بدن موجب رفع بیکاری عده ای از جوانان میشه و در رونق اقتصاد منطقه موثر است

  پاسخ به این نظر
 • noroziدر تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۱

  این تیپ در استان مجاور چه می کند چرا به ایلام نمی اید جلو هر چه دزد ما شین ااست را بگیردامنیت استان ایلام مهم است در مر زها حضور داشته باشند

  پاسخ به این نظر
 • سعیددر تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۱

  بابا تو دیگه کی هستی؟ ساختمان این شرکت از 4 سال پیش در ایلام در دست ساخت بود واخیرا تموم شد! و از قبل هم مقرر شده بود دفترش به ایلام منتقل بشه!نقش شما این وسط چی بوده؟

  پاسخ به این نظر
 • حیدردر تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

  تیپ 71 زرهی مکانیزه پیاده ارتش ایلام هم اکنون در دشت ذهاب مستقر است. امیدواریم اقای شوهانی و استاندار موضوع پیگیری نمایند

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

  این موضوع در قبل تصمیم گیری و اجراشده بود . منتظر تکمیل ساختمان بودند اقای شوهانی در این زمینه فعالیتی نداشته است

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

  تیپ 71 ارتش ایلام اگر به استان منتقل بشه باعث میشه بچه های استان تو همین تیپ برند خدمت سربازیشان بگذرانند . بسیاری از جوانان در این تیپ مشغول میشن و از بیکاری رها میشن . خریدهای تدارکاتی باعث میشه در امد جیب مردم همین استان بره و ...

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -13روز