حضور گسترده مردم ایلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم استان ایلام به مانند دیگر نقاط کشور با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمت شرکت کرده اند.
به گزارش خبرنگار مهر، طنین آزادی‌خواهی ، استقلال‌طلبی و استکبارستیزی ملت ایران که از 15 خرداد 1342 به رهبری مصلح بی بدیل دوران حضرت امام خمینی (ره) رقم خورده ، امروز در طلیعه پنجاهمین سالگرد خود بوده و این نشان از تعمیق و گسترش فرهنگ نورانی دین مبین اسلام و مکتب خمینی کبیر دارد.
امسال در حالی در آستانه بزرگداشت سی و چهارمین فجر انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم که نقشه‌های پلید دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی، کیان و وحدت و انسجام جامعه اسلامی‌مان‌ را نشانه گرفته و بر آن است تا وحدت و اتحاد میان مسئولان و مردمان را با چالش مواجه کند.
اما مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی با حضور با بصیرت خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ، ضمن اعلام انزجار از تهدیدات دشمنان ، شناخت لحظه‌ها و انجام اقدام به موقع آن لحظه، بار دیگر دشمن را با ناکامی بسیار بزرگ‌تر در اجرایی‌کردن توطئه‌های پلید خود مواجه ساختند.
امت سلحشور، ولایت مدار و وفادار به آرمانهای انقلاب اسلامی در استان ایلام بار دیگر با حضور حماسی، انقلابی و به موقع خود در صحنه نمایش حماسه حضور و وحدت اسلامی و انقلابی راهپیمایی مردمی یوم‌الله 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند و با تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب کنند.
اجتماع شرکت کنندگان در شهر ایلام برای حضور در این آیین ملی آن قدر گسترده و زیاد بود که راهپیمایی 22 بهمن زودتر از ساعت مقرر (9 و 30 دقیقه) در محل میدان 22 بهمن آغاز شد.
مردم انقلابی ایلام که از نخستین ساعت های صبح در میدان 22 بهمن شهر 220 هزار نفری ایلام حاضر بودند، با در دست داشتن عکس های امام راحل، رهبر معظم انقلاب، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و تصاویر شهدا به همراه پارچه نوشته های انقلابی بار دیگر شعارهای ضداستکباری خود را فریاد زدند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 4روز