۷۰۰ تن برنج وارداتی در مهران توزیع می شود

مدیر اداره صنعت معدن و تجارت مهران گفت: 700 تن برنج وارداتی با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان توزیع می شود.
 
'فرزاد مرادی' روز دوشنبه در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اعلام كرد: برای خرید این میزان برنج وارداتی از سوی مباشران خرید 16 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: برنج وارداتی خریداری شده به تدریج و در محموله های 22 تنی وارد شهرستان مهران می شود.
مدیر صنعت معدن و تجارت مهران همچنین از تعیین مكان هایی در این شهر و بخش های تابعه برای توزیع این محصول با نرخ مصوب دولتی خبر داد و تاكید كرد: 20 فروشگاه به عنوان عامل توزیع برای دسترسی آسان مردم در نظر گرفته شده است.
مرادی ادامه داد: 50 تن برنج وارداتی تاكنون با نرخ مصوب دولتی با هدف تنظیم بازار مصرف در این شهرستان توزیع شده است.
وی هدف از این كار را ایجاد تعادل در بازار و تنظیم قیمت برنج در شهرستان عنوان كرد وی اضافه كرد: توزیع این میزان ‌برنج در كیسه های 10 كیلویی با قیمت مصوب انجام گرفته است و پیش بینی می شود با توزیع كامل این كالا در بازار با كمبود برنج مواجه نخواهیم شد.
وی گزارش های مردمی را عاملی مهم و تاثیرگذار در شناسایی محتكران و دلالان بازار دانست و گفت: نحوه توزیع این كالا در واحدهای صنفی مشخص از سوی بازرسان كنترل شده و با برنامه ریزی منسجم و آمادگی كامل، ‌با اخلال گران در بازار برخورد خواهد شد. 
نظرات ارسال نظر
  • دو ستدار عدالتدر تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۱

    سلام خانواده های را می شناسم که بالغ بر 15 کیسه برنج را تاکنون انبار کرده اند و اعضاء خانواده هروز در صف گر فتتن برنج روز را سپری می کنند و عده ای هم هستنند که وقت این کار ندارند چرا دولت برای ساماندهی به بازار بصورت کوپنی ویا توزیع توسط کارت های خرید کارمندان مانند اتکا و یا فرهنگیان اقدام نمیکند؟

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 9ماه و 3روز