آدم ربایی در سرابله / انتظار مردم از مسئولان

 با خبر شدیم روز شنبه کودکی 10 ساله  کلاس چهارم ابتدایی  در مقابل دبستان مربوطه توسط فرد یا افراد ناشناسی در شهر سرابله  ربوده شده است ./ نیروهای امنیتی و انتظامی استان ایلام نیز در اولین ساعات این ادم ربایی تلاشهای گسترده ای را برای ردیابی و دستگیری عوامل این آدم ربایی صورت داده اند
شنیدنی ها حاکیست فرد یا افرادی که اقدام به آدم ربایی کرده اند با پدر کودک یاد شده  خرده حساب  مالی داشته اند.
نیروهای امنیتی و انتظامی استان ایلام نیز در اولین ساعات این ادم ربایی تلاشهای گسترده ای را برای ردیابی و دستگیری عوامل این آدم ربایی صورت داده اند و در این رابطه نیز تعدادی افراد بازداشت شده اند. ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزی این عزیزان  مردم  استان ایلام انتظار دارند برخورد قاطعی با عوامل این آدم ربایی صورت بگیرد .
استان ایلام یکی از امن ترین استان های کشور است که متاسفانه طی یک ماه گذشته شاهد دو مورد سرقت مسلحانه به طلافروشی و بانک در ایلام بودیم که با تلاشهای نیروهای امنیتی و انتظامی در کوتاه ترین زمان ممکن سارقان مسلح دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند .
*************************************
در این رابطه نیز سایت  ایلام فردا  روز شنبه نوشت :، یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به آدم ربایی صورت گرفته در سرابله از توابع استان ایلام، گفت:صبح امروز ( شنبه ) پسر بچه ای حدودا 10 ساله که قصد عزیمت به مدرسه را داشت در مسیر رسیدن به مدرسه توسط افراد ناشناس ربوده شد.
وی ادامه داد: این افراد ناشناس هنوز هیچ گونه درخواست و یا تماسی با خانواده پسر بچه 10 ساله نداشته اند تا از انگیزه و قصد آنان مطلع شد.
این منبع درباره آخرین اقدامات صورت گرفته، اظهار داشت: تحقیقات در این زمینه آغاز شده و نیروهای انتظامی در حال پیگیری موضوع هستند.
نظرات ارسال نظر
 • لاف زندر تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۱

  در ایلام هیچگونه جرایم خشنی رخ نمی دهد. این صحبت هر روزه آقایان مسئول است.و ایلام آقایان همچنان امن ترین استان کشور است.!!!

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۱

  چرا شهر امنی مثل ایلام طی یک ماه اخیر دچار این چنین حوادث تاسف باری شود چه کسانی مقصرن واقعا جای تاسف داره.................

  پاسخ به این نظر
 • رضادر تاریخ ۲۰ فروردين ۱۳۹۲

  در حالی درامن ترین استان کشور یعنی ایلام نفس می کشیم که تنها در تاریخ 19/1/92 در بلوار جمهوری شاهد سه فقره جرایم خشن شامل درگیری مسلحانه سرقت طلاهای مادر یکی از روسای دادگستری یکی از شهرستانهای استان وسرقت گوشی راننده تاکسی توسط یک زن در این خیابان بودیم هرچند زحمات نیروی انتظامی در ایام نوروز قابل تقدیر است ولی وقوع این قبیل جرایم مایه تاسف است به خصوص اینکه چادر این مادر را از سرش بردارند گره روسری او را باز کنند وطلاهای او را به سرقت ببرند

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 8روز