نبود بنزین در جایگاه شرکت تعاون روستایی صالح آباد

چند روزی است که بنزین در جایگاه سوخت ورودی شهر صالح آباد عرضه نمی شود و رانندگان وسایل نقلیه خود را به جایگاه دوم در سه راهی جند الله مراجعه می کنند.
علیمحمدی سرپرست بخشداری صالح آباد در گفتگو با خبرنگار ما افزود: ضمن تایید این خبر،علت نبود بنزین در این جایگاه را بدهکاری جایگاه سوخت صالح آباد به شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه ایلام اعلام کرد و گفت:جایگاه سوخت ورودی صالح آباد قبلا بنزین مورد نیاز خود را از شرکت نفت ایلام تحویل می گرفت و در اختیار مشتریان قرار می داد اما اکنون می بایست حتما بدهی خود را تسویه کند.
بگفته وی: جایگاه عرضه فرآورده های نفتی صالح آباد زیر نظر شرکت تعاون روستایی این بخش فعالیت می کند و با جمع بندی درآمد های روزانه از محل فروش مواد سوختنی و پس از پرداخت دستمزد ماهانه کارگران و پرسنل خود،نفت سفید،نفت گاز و بنزین در اختیار مشتریان و رانندگان وسایل نقلیه قرار می دهد.
این گزارش حاکیست: یکی از اعضای شورای شهر صالح آباد هم امروز از نبود بنزین در جایگاه سوخت صالح آباد انتقاد کرد و گفت:این جایگاه ماهانه بطور میانگین 30 میلیون ریال درآمد دارد که درآمد حاصله پس از کسر هزینه ها،بعنوان دستمزد و حقوق بین پرسنل و اعضاء هیئت مدیره و اعضای شرکت تعاونی تقسیم می شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -7روز