معاون استاندار ایلام: استخدام نیرو توسط دستگاه‌های ایلام در پست‌های بلا‌تصدی

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری ایلام گفت: دستگاه‌های ایلام می‌توانند در پست‌های بلا‌تصدی نیرو استخدام کنند.
موسی کریمی اظهار داشت: دستگاه‌های اداری ایلام می‌توانند در صورت تامین اعتبار در پست‌های بلا‌تصدی نیرو استخدام کنند.
وی ادامه داد: دولت اقدام به تصویب طرحی با عنوان طرح مهر آفرین کرده و این مصوبه را به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ کرده است.
این مسئول اضافه کرد: این طرح از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به استان‌ها ابلاغ شده است.
کریمی تصریح کرد: براساس مصوبه هیئت وزیران وظایف، اختیارات و مسئولیت‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور عهده سایر مقامات و استانداری‌ها و مدیران ستادی و استانی گذاشته شده است.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری ایلام گفت: این دستگاه در استانداری ایلام آمادگی دارد نسبت صدور مجوز به کارگیری نیروی مورد نیاز دستگاه‌های استان ایلام اقدامات لازم را انجام دهد.
وی ادامه داد: بر اساس این طرح شماره مستخدم برابر بند 17 این مصوبه از طریق سامانه کارمند ایران تخصیص داده می‌شود.
این مسئول اضافه کرد: بر این اساس دستگاه‌های دولتی استان باید نیروهای شرکتی خود را تبدیل وضعیت کنند و نیروهای شرکتی را به قراردادی تبدیل کنند.
کریمی تصریح کرد: نیروهای شرکتی ادارات باید به صورت انجام کار معین با آنان قرارداد منعقد شود و از طریق سامانه کارمند ایران شناسه کارمندی دریافت کنند.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری ایلام گفت: این دستگاه اجرایی آماده هرگونه همکاری با ادارات استان ایلام است.
نظرات ارسال نظر
  • بلاتكليفدر تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۱

    با سلام خدمت معاون محترم استاندار ايلام شما را به خدا تكليف آزمون استخدامي تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به شرط انتقال به مناطق محروم را اعلام كنيد اين آزمون 90/12/29 براي 500 پست برگزار شد ولي بعد از گذشت 10 ماه هنوز نتايج اوليه هم اعلام نشده.خدا را خوش نمياد خلق الله را بلاتكليف بگزاريد.

    پاسخ به این نظر
  • بلاتكليفدر تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۱

    با سلام خدمت معاون محترم استاندار ايلام شما را به خدا تكليف آزمون استخدامي تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به شرط انتقال به مناطق محروم را اعلام كنيد اين آزمون 90/12/29 براي 500 پست برگزار شد ولي بعد از گذشت 10 ماه هنوز نتايج اوليه هم اعلام نشده.خدا را خوش نمياد خلق الله را بلاتكليف بگزاريد

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز