احمد شوهانی: محکم و استوار برای تحقق برنامه هایم گام بر می دارم

 نماینده راه یافته حوزه شمالی ایلام به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: محكم و استوار برای تحقق برنامه هایم گام بر می دارم و بی وقفه و تلاش ناپذیر به پیش می روم.
 'احمد شوهانی' روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا بیان كرد: طرح پرداخت حقوق بیكاری به جوانان را به طور جدی در مجلس پیگیری می كنم و با تلاش مجدانه و حمایت از تعاونی های تولیدی و دانش بنیان میزان اشتغال جوانان تحصیل كرده استان را ارتقا خواهم داد.
وی با تاكید بر وجود منابع بزرگ نفت و گاز در استان افزود: تاكنون با وجود این ثروت های ارزشمند در استان سهم مردم بومی آن گونه كه شایسته آنهاست داده نشده است و بنابراین در این بخش نیز در جهت دریافت حق مردم استان بویژه در حوزه منابع نفتی تلاش مستمر و متعهدانه ای می كنم.
این نامزد راه یافته به مجلس تلاش در جهت افزایش بودجه های عمرانی استان را از دیگر برنامه های خود خواند و افزود: پیگیری احداث خط راه آهن در استان، ارتقا مناطق مختلف استان از نظر تقسیمات كشوری و اتمام طرح های نیمه تمام را به طور جدی پیگیری می كنم.
شوهانی با تاكید بر تواناسازی زنان در تصمیم گیری استان، اظهار كرد: پررنگ كردن حضور زنان در عرصه مدیریت استان را با تاكید بر تخصص و شایستگی و توانمندی های اجرایی در نظر خواهم داشت.
این نماینده استان ایلام استفاده از نیروهای متخصص را بدون در نظر گرفتن بومی و یا غیر بومی بودن از اصول فكری خود خواند و گفت: بر كرسی های مدیریتی استان باید شایسته ترین ها، متخصص ترین ها و دلسوزترین ها تكیه زنند و تفاوت نمی كند كه این بهترین ها بومی باشند و یا غیر بومی و مهم عملكرد عالمانه و متعهدانه آنهاست كه استان را به سمت توسعه و آبادانی هدایت كند.
شوهانی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر این كه 'در صورت وجود موانع بر سر راه تحقق اهداف و برنامه ها چه راهی در پیش می گیرید' تاكید كرد: اكنون كه بیشترین رای را كسب كردم با تلاش مجدانه به پیش خواهم رفت و در صورت وجود موانع صادقانه آن را با مردم در میان خواهم گذاشت و هرگز عقب نشینی نخواهم كرد .
وی با تشكر از اعتماد مردم در انتخاب او به عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی افزود: من از ابتدا صادقانه و روراست با مردم رفتار كردم و تا آخر هم بر این میثاقم با مردم وفادار خواهم ماند.
'احمد شوهانی' با كسب 63 هزار و 15 بیشترین آرای حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، شیروان چرداول و ملكشاهی در دور دوم انتخابات مجلس نهم را كسب كرد. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -3روز