نرخ تورم، بازار آهن‌آلات ایلام را کساد کرد

رییس اتحادیه آهن‌آلات استان ايلام گفت: قیمت آهن‌آلات امسال نسبت به سال گذشته بیش از حد افزایش یافته است که مشکلاتی را برای این اتحادیه به وجود آورده است.
"علی محمد الماسی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با بیان این‌که قیمت آهن‌آلات، با بورس افزايش و كاهش مي‌يابد، خاطرنشان کرد: به علت گرانی بازار بورس و دلار، دیگر توان خرید آهن‌آلات برای اتحادیه را نداریم.
الماسی با اشاره به اینکه برخي آهن‌آلات در استان قابل مصرف نیست، افزود: بورس برای فروش آهن‌آلات خود، سقفی را برای فروش در نظر گرفته است و کمتر از آن هم به اتحایه نمی‌فروشد و ما به علت مصرف نشدن آن در استان نیازی به خرید آن نداریم در این زمینه با مشکلات جدی روبه‌رو هستیم.
رییس اتحادیه آهن‌آلات استان ايلام تصریح کرد: در ساخت و ساز مسکن مهر در استان تاکنون خریدی از این اتحادیه نشده است و همه آهن‌آلات مورد نیاز خود را از خارج از استان تامین کرده‌اند این به نوبه خود بازار این اتحادیه را کساد کرده است.
وی با بیان اینکه برخي بازرسان بدون هیچ مدرکی نسبت به جریمه‌های 500 و 700 هزاری برخي مغازه‌داران این اتحادیه اقدام کرده است، خاطرنشان کرد: اخذ جریمه‌های بیش از حد و بدون مدرک بازرسان سبب دلسردی این اتحادیه در روند کاری خود شده است که مسوولان باید پاسخگو باشند اما تاکنون در اين‌باره جوابی نداده‌اند.
الماسی با بیان اینکه چند هفته گذشته هرکیلو آهن بیش از 200 تومان گران شد، تصریح کرد: مسوولان بايد به فكر اساسي براي مردم باشند و با شعار دادن، کاری درست نمی‌شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز