راه‌اندازی اولین مدرسه کریکت ایلام در تابستان امسال

ريیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان ايلام گفت: اولین مدرسه کریکت ایلام، تابستان امسال راه‌اندازی می‌شود.
ارسلان چولکی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه اولین دوره کلاس‌های آموزشی کریکت در ایلام با حضور سرمربی خارجی تیم ملی ایران در حال برگزاری است، لذا استقبال شهروندان، راه‌اندازی این مدرسه در مرکز استان را ضروری کرده است.
وی با بیان اینکه این کلاس‌های آموزشی از 6 تا 16 خرداد ماه جاری در مجموعه ورزشی کارگران ایلام در حال برگزاری است، افزود: استقبال شهروندان ایلامی در این دوره آموزشی موجبات راه‌اندازی مدرسه کریکت در ایلام را فراهم کرده است.
چولکی تصریح کرد: بعد از فعال‌سازی هیئت انجمن‌های ورزشی در ایلام از سال 89، با راه‌اندازی رشته‌های جدید ورزشی در سطح استان، علاوه بر اینکه استعدادها و ظرفیت‌های نهفته ورزشی در استان شناخته شد بلکه استقبال ورزشکاران و جوانان علاقمند به این رشته‌ها را به همراه داشته است.
ريیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان همچنین با اشاره به اینکه حضور سرمربی خارجی تیم ملی کریکت جمهوری اسلامی ایران، آقای محمود رشیددار در ایلام ثمرات خاصی در شناسایی استعدادهای موجود در استان در این رشته ورزشی را به همراه داشته است، تصریح کرد: حضور شمار زیادی از علاقه‌مندان این رشته جدیدالتاسیس در ایلام در این دوره چند روزه، عاملی برای تاسیس مدرسه کریکت در ایلام شده است .
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 15ماه و 7روز