بیش از ۶۰ درصد اوقات فراغت جوان ایلامی به قدم زدن در خیابان می‌گذرد

معاون امور جوانان سازمان ورزش و جوانان استان ايلام گفت: بر اساس تحقیق انجام شده هر فرد ایلامی بیش از 7 ساعت وقت خود را به بیکاری می‌گذراند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدمالک صادقیان در جلسه ساماندهی امور جوانان استان اظهار کرد: علاوه بر این جوانان استان بیش از60 درصد اوقات فراغت خود را به قدم زدن در خیابان اختصاص می‌دهند.

وی با اشاره به برنامه‌های در دست اجرای این دستگاه برای اوقات فراغت جوانان افزود: ارتقاي ستاد ساماندهی جوانان، ارتباط مداوم بین دستگاه و خانواده‌ها، ارتقاي کمی و کیفی کالاهای فراغتی، ارائه مشاوره به جوانان، ارتقاي بخش پژوهش و راه‌اندازی بخش انتقاد و پیشنهادات برای جوانان از جمله برنامه‌های تدوین شده این دستگاه برای اوقات فراغت جوانان است.

صادقیان در خصوص ساماندهی امور جوانان تصریح کرد: ارزیابی و نظارت غیرمستقیم بر ایده‌ها و برنامه‌های الگویی فراغتی جوانان از طریق این ستاد، فرصت آفرینی برای جوانان، ایجاد فضای رقابتی و تمهید شرایط مناسب جهت ارزیابی امکانات از جمله اهداف این ستاد در برنامه‌های خود است.

وی عنوان کرد: بنابر بررسی‌ها و تحقیقات انجام شده تلویزیون یک رسانه جوان‌پسند است که چون بیشتر اوقات و فراغت جونان ما را به خود اختصاص داده است باید بیشتر به آن توجه کنند.

معاون امور جوانان سازمان ورزش و جوانان استان از برگزاری جشنواره تجلیل از برترین‌های اوقات فراغت و برپایی نمایشگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در استان خبر داد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز