معاون سازمان صنعت استان ایلام: مرغ در ایلام ارزان شد / هرکیلو ۴۸۰۰ تومان

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: مرغ در ایلام ارزان شد.
 
جمیل شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده گوشت مرغ در ایلام ارزان شد.
وی ادامه داد: به محض اطلاع‌ از گران شدن گوشت مرغ در استان ایلام تدابیر لازم برای مقابله با گرانی این نوع گوشت در استان ایلام توسط مسئولان امر اندیشیده شد.
این مسئول اضافه کرد: گرانی نهاده‌های دامی عامل اساسی گران شدن گوشت مرغ در استان ایلام شده که این موضوع در نخستین فرصت مورد رسیدگی قرار گرفت.
شوهانی تصریح کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه با اتحادیه مرغداران استان ایلام مقرر شد در ازای ارائه نهاده ارزان به اتحادیه در مقابل نیز مرغداران عضو اتحادیه نیز نسبت به عرضه مرغ ارزان قیمت اقدام کنند.
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: امروز نیز قیمت گوشت مرغ در ایلام در مراکز توزیع به ازای هر کیلوگرم 4 هزار و 800 تومان عرضه شد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه استان ایلام نخستین استانی است که اقدام به کاهش نرخ گوشت مرغ کرده و احتمال دارد استان‌های مجاور تاکنون در این زمینه اقدام عملیاتی نکرده باشند خروج هرگونه گوشت مرغ کشتارگاه‌ها نیز به خارج استان ممنوع اعلام شده است.
این مسئول اضافه کرد: نیاز روزانه شهر ایلام به گوشت مرغ 22 تن بوده که توسط اتحادیه مرغداران استان ایلام تأمین و عرضه می‌شود.
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در حال حاضر گوشت مرغ در مراکز توزیع به وفور موجود بوده و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.
شوهانی تصریح کرد: مردم می‌توانند به راحتی با مراجعه به مراکز توزیع نسبت به خرید گوشت مرغ 4 هزار و 800 تومانی اقدام کنند.
بنا به گزارش خبرنگاران اعزامی فارس از ایلام، اقدام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام در قبال کاهش گوشت مرغ تحسین برانگیز است و این مهم به سهولت در شهر ایلام به چشم می‌خورد که امید است همچنان استمرار داشته و کاری کوتاه مدت نباشد.
امیدواریم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام در خصوص دیگر کالاهای اساسی عرضه شده در استان ایلام نیز این اهتمام را داشته و قیمت‌های محصولات عرضه شده را به شدت کاهش دهد.
نظرات ارسال نظر
 • رحماندر تاریخ ۷ تير ۱۳۹۱

  4800 تومان ارزونه؟

  پاسخ به این نظر
 • morghدر تاریخ ۷ تير ۱۳۹۱

  کسی تو این مملکت نیست که دو کلاس اقتصاد خونده باشه و به آقایان بگه که گرانی اجناس یک زنجیره به هم پیوسته است که نمیشود جدا جدا حلش کرد. میشه با وارد کردن مرغ از خارج و با پول نفت و سوبسید بطور کوتاه مدت کنترلش کرد اما تولید کننده داخلی چی که همه دیگر نیازهاش را با نرخ گران تامین میکنه اما مرغش را باید ارزان بفروشه.

  پاسخ به این نظر
 • ma az ghabl midanestimدر تاریخ ۷ تير ۱۳۹۱

  چه شد که تا دیروز همه مسئولین گرانی را انکار میکردن امروز همه به فکر حالش افتادن ؟

  پاسخ به این نظر
 • ناصر در تاریخ ۷ تير ۱۳۹۱

  هفته دیگه که قیمتها دوباره گران شد کسی از این آقایان میپرسه که طرحتون اشتباه بود و گرانی به این سادگی حال نمیشه مگر اقتصاد ثبات پیدا کنه دلار ارزان بشه روابط با دنیا عادی بشه و تولید داخلی رشد کنه که هیچ کدام از اینها فلان در دسترس نیست پس منتظره گرانی بیشتر هم باید بود.

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 13روز