معاون استاندار ایلام: امروز قیمت مرغ در ایلام کاهش می یابد

معاون برنامه ریزی استاندار ایلام گفت: با تدابیر اندیشیده شده قیمت مرغ در استان ایلام کاهش چشمگیری خواهد داشت.
دکتر "حشمت اله عسگری" روز دوشنبه در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار که در محل معاونت برنامه ریزی برگزار شد، افزود: یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت بی رویه مرغ در هفته گذشته در استان، کمبود نهاده های دامی بود که با تدابیر اندیشیده شده، قیمت مرغ کاهش می یابد.
وی با انتقاد از شتاب قیمت مرغ و اجحاف در حق مصرف کنندگان گفت: باتدابیر اتخاذ شده و توزیع نهاده های دامی در بین مرغداریها از فردا سه شنبه قیمت مرغ از هر کیلوگرم 67 هزار و 700 ریال به 48هزار ریال کاهش خواهد یافت.
وی گفت: با توجه به اینکه نیاز روزانه بازار استان به مصرف گوشت مرغ 22 تن است، امیدواریم که کاهش قیمت مرغ و کنترل روند بازار ادامه داشته باشد.
معاون برنامه ریزی استاندار ایلام گفت: بیش از سه هزار و 800 تن انواع نهاده دامی از قبیل کنجاله سویا، ذرت و جو وارد استان شده که در بین مرغداریها و اتحادیه ها به منظور کنترل قیمت مرغ و گوشت توزیع می شود.
نظرات ارسال نظر
 • مرغدار بیچاره !!!!در تاریخ ۶ تير ۱۳۹۱

  آقای دکترای اقتصاد شما که نسبت به مردم عادی سواد محاسبه سود و زیان را دارید از شما بعیده که از مرغداری که سویا را کیلویی 1850 و ذرت ... خریده بخواهید مرغش را با کیلوی 3000 تومان ضرر وارد بازار کنه !!!

  پاسخ به این نظر
 • فرشاددر تاریخ ۶ تير ۱۳۹۱

  ای خداهاوار

  پاسخ به این نظر
 • dyakoدر تاریخ ۶ تير ۱۳۹۱

  فردا چطور

  پاسخ به این نظر
 • nosratدر تاریخ ۶ تير ۱۳۹۱

  مسئولین متخصص ومتعهد چرا علاج واقعه را قبل از وقوع نکردند هر چند که در علاج بعد از واقعه هم شک داریم مسئول ومدیر باید دور اندیش باشد و بحرانهای احتمالی را رصد کند نه اینکه مننظر بماند هر موقع سیل آمد به فکر باز کردن مسیلها باشد بلکه از قبل مسیلها را لای روبی مسلط و برنامه ریز باشد حال که سیل افزایش قیمت مرغ جنجالی و رسانه ای شد و برخی خوردن آنرا حرام کرده به فکر افتاده اند اگر مدیریت اینچنین است که من کل استان را اداره می کنم

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -4روز