امام جمعه ایلام: گرانی کمرشکن باید توسط مسئولان کنترل شود

امام جمعه ایلام گفت: مجلس نهم باید رفع دو معضل مهم بیکاری و گرانی کمرشکن را در دستور کار خود قرار دهد.
حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ایلام ضمن بیان این‌که معضل کمرشکن گرانی در ایلام ، کاسه صبر مردم را لبریز کرده است اظهار کرد: رفع این مشکل مهم و اساسی یکی از مطالبات به حق مردم از مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس جدید است.
وی با اشاره به این‌که عدم توجه به مشکلات از سوی مسئولان، جامعه را با مشکلات فرهنگی و اجتماعی فراوانی مواجه می‌کند، افزود: این دشمنان نظام هستند که در این زمینه بیشترین بهره‌برداری را خواهند كرد و با فضاسازی و القای ناكارآمدی نظام ضربه‌های سهمگینی را به استقلال سیاسی کشور وارد خواهند كرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم در مجلس باید با تلاش در جهت رفع این مشکلات بتوانند زمینه‌های رضایت عمومی را ایجاد کنند. لطفی هم‌چنین با بیان این‌که اگر بحث گرانی و بیکاری در وضعیت کنونی جامعه به خوبی مدیریت نشود جامعه با چالش سیاسی مواجه خواهد شد، تصریح کرد: یکی از عوامل موفقیت انقلاب اسلامی بعد از پیروزی، همیاری مردم با نظام بوده که در شرایط کنونی نیز باید این اعتماد برای مردم از سوی مسئولان حفظ شود، چرا که مدیریت نکردن مشکلاتی مانند گرانی و بیکاری، مردم را از نظام دور می‌کند.
وی اضافه كرد: دشمنان نظام تمام تلاش خود را بكار گرفته‌اند تا وحدت موجود بین مردم و مسوولان كه بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب و نظام است را از بین ببرند. امام جمعه ایلام حضور و همکاری مردم با مسئولان و نظام را در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تمام عرصه مثال زدنی دانست و گفت: مردم با وجود فشارها، تنگناها و تورم و گرانی عالی‌ترین جلوه‌های وحدت و همبستگی خود را به نظام، امام (ره) و مقام معظم رهبری به نمایش گذاشته‌اند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز