آب شرب بسیاری از مناطق مرکزی شهر ایلام قطع شد

 آب شرب ساکنان بسیاری از مناطق مرکزی شهر ایلام قطع شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، آب شرب مناطق مرکزی شهر ایلام از جمله 24 متری ولیعصر، 24 متری اشرفی اصفهانی، خیابان خرمشهر، بلوار سیدالشهدا و... از ساعت 11 امروز تا لحظه انتشار  این یادداشت قطع شده است.
قطعی آب بسیاری از مردم ساکن در مناطق مرکزی شهر ایلام را با مشکلات فراوان در این فصل از سال که هوا در حال گرم شدن است با مشکل مواجه کرده است.
مردم ساکن در این مناطق در تماس تلفنی با دفتر خبرگزاری فارس در ایلام ضمن انتقاد از قطع شدن آب شرب در این محلات از بی‌پاسخ گذاشتن تماس‌های مردمی با سامانه 122 مربوط به شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام گلایه کردند.
آنان گفتند که به هیچ وجه سامانه 122 حاضر به پاسخگویی به سئوالات مردم نبوده و سیستم طوری برنامه‌نویسی شده که پاسخی ندهد و یا در واقع به اپراتوری وصل نشود و کسی پاسخ ندهد.
دفتر خبرگزاری فارس در ایلام نیز تلاش بسیاری کرد که با این سامانه تماس برقرار کند که نتیجه‌ای حاصل نشد و مراتب به صورت پیامک به استحضار مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام رساندیده شد.
پس از لحظاتی نیز اپراتور سامانه 122 به تماس خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام پاسخ داد و خبر از خرابی شبکه آبرسانی در پنج راه جهاد شهر ایلام داد و اعلام کرد این خرابی تا یک ساعت دیگر اصلاح و آب شرب مردم ساکن در مناطق بافت مرکزی شهر ایلام وصل خواهد شد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -14روز