ممنوعیت تردد خودروهای دولتی بدون مجوز پس از وقت اداری در ایلام

رییس کارگروه تحول اداری استانداری ایلام گفت: براساس ابلاغیه استانداری ایلام، نیروی انتظامی از تردد خودروهای دولتی بدون مجوز پس از وقت اداری جلوگيري می‌کند.

"یزدانبخش شریفی" در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: استانداری ایلام طی ابلاغیه‌ای به نیروی انتظامی، تردد هرگونه خودروی دولتی در زمان بعد از وقت اداری که بدون برگ تردد یا برگ ماموریت انجام گیرد، را ممنوع اعلام كرده است، لذا با کارکنانی که برخلاف این آیین‌نامه عمل کنند برابر مقررات برخورد خواهد شد.

شریفی اظهار کرد: برخی مدیران که می‌توانند برابر آیین نامه‌ها از خودروی دولتی استفاده کنند بایستی دارای برگ تردد خاص باشند، در غیراین صورت استفاده از خودروهای مذکور در زمان بعد از وقت اداری، استفاده شخصی تلقی می‌شود.

وی درباره چگونگی تغییر وضعیت برخی افراد که پیشتر از دستگاهی تحت عنوان بازخرید، خارج شده‌اند و هم اینک تحت عنوان حق الزحمه مشغول بکار هستند، نیز گفت: به هیچ وجه فردی که از دستگاهی مشخص بازخرید شده یعنی در واقع بازنشسته زودتر از موعد شده است، مشمول اين قانون نمي‌شود.

رییس کارگروه تحول اداری در استان ایلام با بیان این‌که نیروهای شرکتی برابر دستورالعمل جدید تغییر وضعیت خواهند یافت، تاکید کرد: این دستورالعمل مشمول افراد بازخرید شده که هم اینک در دستگاهی مشغول بکارهستند، نخواهد شد .

شریفی درباره چگونگی اعمال نظارت بر دارایی‌های مدیران در قبل و بعد از انتصاب نیز گفت: در شرایط فعلی فرم مخصوصی در این رابطه وجود دارد که فعلا مختص تعدادی از مقامات است، اما در خصوص ارزیابی دارایی‌های مدیران در استان‌ها این دستورالعمل قراراست از سوی مجلس شورای اسلامی با تصویب قانون اجرایی شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 8روز