نماینده ایلام در مجلس خبرگان رهبری: جوانان استان در مسئله ازدواج و مسکن مشکل دارند

نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان گفت: مسولان اجرایی چه زماني می‌خواهند با تامین کامل بودجه‌های استان به داد جوانان بیکار استان برسند؟
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مجتبی طاهری خرم آبادی در دیدار مردم دره شهر اظهار کرد: در طول سال، نامه‌های بسیاری از مردم این منطقه دریافت می کنیم که نشان از بیکاری جوانان و گرفتاری مردم دارد، در حالی که مسئولان اجرایی در طول سال از اختصاص بودجه‌های کلان به این مناطق سخن می‌گویند و از طرحهای بزرگی در استان ایلام مانند راه آهن، طرح فولاد، طرح مجتمع‌های مرزی، طرح پتروشیمی و... که می‌توانند در اشتغال موثر باشند، حرف مي‌زنند، اما ما هنوز اقدامی در این مسیرها ندیده‌ایم.
وی با ابراز تاسف از اين مساله گفت: متاسفانه بعضی از مسئولین در سفر به ایلام از افتتاح این پروژه‌ها در صورت تامین بودجه در آینده‌ای نزدیک سخن می‌گویند، در حالی که سوال اصلی این است که این بودجه‌ها چه زماني می‌خواهد تامین شود و در خدمت مردم و جوانان استان ایلام قرار گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین طاهری خرم آبادی تصریح کرد: هر چند مسئولان زحمت می‌کشند و کار می‌کنند، اما توقع مناطق محروم این است که مدیرانی پرکار و بسیار قدرتمند در استانشان بکار گرفته شوند و این اصلا قابل قبول نیست که ما برای کار نکردن بهانه بیاوریم.
نماینده ایلام در مجلس خبرگان به تلاش امپراتوری تبلیغاتی غرب و به اصطلاح امروز جنگ نرم که از طریق اینترنت و وسایل ارتباط جمعی انجام می‌گیرد، اشاره كرد و گفت: جوانهای ما را خواهند دزدید، مغز آنها را بکار خواهند گرفت، این کوتاهی از ماست که نتوانیم جوانهای خودمان را اشباع کنیم و این مساله باید دنبال بشود و بايد دست بجنبانند و مسئولین بیشتر همت کنند و منطقه را از نظر پیشرفت به جلو ببرند.
حجت الاسلام و المسلمین طاهری خرم آبادی، گفت: مردم همیشه برای همراهی و همکاری با مسئولان آماده هستند و اگر مسئولان بجنبند مردم هم همراهی و همکاری می‌کنند، ولی ما نبايد از مردم بيشتر از اين توقع داشته باشیم، زیرا منطقه محروم است و باید بیشتر شاهد خدمت‌رسانی دولت باشیم، محرومیت بالاست و مسئولان باید بیشتر تلاش کنند.
وی تصریح کرد: دختران و پسران جوان ما در مسئله ازدواج و مسکن مشکل دارند، مردم با مشکل گرانی دست و پنجه نرم می‌کنند که امیدواریم با تلاش مسئولان و مردم این مشکلات حل شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 8روز