ایلام در هفته دولت صاحب استادیوم ۱۵ هزار نفری می شود

مدیركل ورزش و جوانان استان گفت : تنها استادیوم 15 هزار نفری شهر ایلام در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد .
فرزاد فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) ضمن اعلام این خبر و بیان اینکه اين پروژه در سال 78 کلنگ زني شد و در سال 85 عمليات اجرايي ساخت آن شروع شد، اظهار کرد: این طرح در فهرست طرح های مهر ماندگار دولت برای تسریع در عملیات بهره برداری آن قرار گرفته است.
وی پیشرفت فیزیكی این طرح را 76 درصد اعلام و عنوان کرد :‌ تاكنون 90 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این استادیوم هزینه شده است.
فتاحی با بیان اینکه برای تكمیل این طرح 76 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است، افزود : این میزان اعتبار از محل ردیف بودجه طرح های مهر ماندگار دولت تامین خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان مساحت این استادیوم را 36 هزار متر مربع دانست و گفت: ‌با بهره برداری از این طرح زمینه لازم برای توسعه ورزش در استان فراهم می شود.
فتاحي خاطرنشان کرد: اين پروژه شامل زمين چمن طبيعي و پيست تارتان، هشت خط استاندارد و سالن‌هاي ورزشي بيليارد، تنيس روي ميز و تيراندازي، فضاي اداري، پاركينگ اختصاصي وسايل نقليه سبك و سنگين، رختكن بازيكنان و داوران استاندارد فيفا، سرويس‌هاي بهداشتي و موتورخانه و سيستم گرمايشي است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطر نشان کرد: در بخش عمرانی در سال 90 هر 21 روز یک پروژه ورزشی به بهره‌برداری رسید و امسال نیز 15 پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد که تحولی در بخش ورزش استان ایجاد خواهد کرد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 18ماه و -15روز