ئیس پلیس فتا در ایلام: کاربر وبلاگ هتاک به مقامات دستگیر شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام گفت: کاربر وبلاگی که کارش توهین به مقامات بود دستگیر شد.
 
نعمت‌الله قبادزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: فردی خاطی که با گرفتن مطالب از سایت‌های دیگر و سعی در ایجاد محتوی برای وبلاگ خود را داشت توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: این فرد که در اعترافات اولیه سرگرمی را عامل این تخلفات عنوان کرده بود با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی استان ایلام شد.
این مسئول انتظامی اضافه کرد: اهانت، هجو و نشر اکاذیب نسبت به نهادها، مقامات و افترا و نیز تشویش اذهان عمومی علیه مقامات، نهادها و سازمان‌های حکومتی در فضای مجازی جرم تلقی شده و با دایرکنندگان وبلاگ‌ها و سایت‌های حاوی اینگونه مطالب برخورد قانونی می‌شود.
قبادزاده تصریح کرد: استفاده از اینترنت بدون آموزش‌های لازم و پیشگیرانه توسط والدین و مربیان با توجه به خطرات و تهدیدهای زیاد این فضا خطرناک است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام گفت: والدین و بزرگترها باید با نظارت مستمر مراقب فرزندان خود در فضای سایبر باشند.
وی ادامه داد: پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام ضمن رصد فضای سایبر با هرگونه هتک حرمت، تشویش اذهان عمومی و هرگونه جرم انجام شده در فضای مجازی با خاطیان به شدت برخورد می‌کند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز