رئیس پلیس فتا: تعمیرکار موبایل "سارق عکس‌های شخصی" در ایلام بود

 رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام گفت: یک تعمیرکار موبایل که سارق عکس‌های شخصی بود، دستگیر شد.
 
نعمت قبادزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: یک تعمیرکار موبایل که به بهانه انتشار عکس‌های شخصی مشتریان خود قصد اخاذی داشت شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: در پی شکایتی مبنی بر اخاذی یک تعمیرکار موبایل از مشتریان خود مبنی بر تهدید به انتشار عکس‌های شخصی، مورد در دست رسیدگی قرار گرفت.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: با تلاش مأموران پلیس فتا فرد خاطی شناسایی و به جرم خیانت در امانت و سرقت تصاویر خصوصی مشتریان و سوء استفاده از آنها دستگیر شد.
قبادزاده تصریح کرد: هتک حیثیت و نشر اکاذیب شامل تغییر یا تحریف و انتشار فیلم یا تصویر خصوصی و خانوادگی افراد بدون رضایت آنان به قصد کلاهبرداری و یا اخاذی یا تشویش اذهان عمومی جرم تلقی شده و پلیس با عامل و عاملان این موضوعات برخود می‌کند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام گفت: شهروندان ایلامی در صورت نیاز به تعمیر موبایل قبل از تحویل گوشی، عکس‌های روی حافظه را خارج و سپس گوشی را در اختیار تعمیرکار قرار دهند.
وی ادامه داد: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام با هرگونه سوء‌ استفاده و تخلفات احتمالی در این حوزه با مجرمان و خاطیان به شدت برخورد می‌کند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز