فرماندار ایلام: تحریم ها هیچ خللی در روند پیشرفت کشور ایجاد نمی کند

تحریم های استكبار و كشورهای غربی،‌ هیچ گونه خللی در روند توسعه و خودكفایی جمهوری اسلامی ایران ایجاد نمی كند.
'ولی اله حیاتی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به محور رهنمودهای مقام معظم رهبری در خراسان شمالی در خصوص تحریم ها اشاره و بیان كرد:‌ ملت سرافراز ایران با تبعیت از مقام معظم رهبری در مقابل تمامی توطئه های دشمنان ایستادگی خواهد كرد.
وی ادامه داد: اعمال تحریم ها در 33 سال گذشته هیچ تاثیری در عزم و اراده راسخ ملت و كارگزاران نظام نداشته و جمهوری اسلامی ایران روز به روز راه خود را به سوی پیشرفت و خودكفایی باز و هموار می كند.
فرماندار ایلام اظهار كرد: ایران اسلامی همان گونه كه در عرصه های مختلف در مقابل دشمنان ایستادگی كرده است،‌ این بار در موضوع ناجوانمردانه تحریم ها نیز با وحدت میان مردم و مسوولان پیروز میدان خواهد بود.
حیاتی تاكید كرد: این تحریم ها؛ زمینه ساز اعتماد به نفس،‌ خودكفایی و بالندگی بیش از پیش ایران اسلامی در عرصه های علمی و فناوری خواهد بود و آینده ثابت می كند كه تحریم بهترین و طلایی ترین فرصت ها را برای توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی فراهم كرد.
وی گفت: در دل همین تحریم ها بود كه جوانان این مرز و بوم ماهواره امید را به فضا فرستادند و در دانش سلول های بنیادی، علوم پزشكی و انرژی صلح آمیز هسته ای جهانیان را شگفت زده كردند.
فرماندار ایلام تاكید كرد:‌ بدون تردید ایران اسلامی در این عرصه نیز استكبار را با شكست مواجه خواهد كرد و سرانجام غرب به ناكارآمدی تحریم ها پی می برد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز