"نفت سفید" و "سیمان" رتبه اول جابجایی کالا در ایلام

 مدیرکل سازمان حمل ونقل و پایانه‌های استان ایلام گفت: در نمودار جابجایی کالا در سطح جاده‌های استان ایلام، طی شش ماه نخست سال جاری، نفت سفید وسیمان در رتبه نخست قرار دارد.

"رضا سلیمانی" در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: براساس این نمودار در شش ماه نخست امسال، از مجموع81 هزار بار سرویس حمل و نقل، یک میلیون و 190هزار تن انواع کالا در سطح جاده‌های استان ایلام جابجا شده است که در این بین نفت سفید و سیمان بیشتر ازسایر کالاها بارگیری شده است.

مدیرکل حمل ونقل و پایانه‌های استان ایلام با اشاره به اینکه از نگاه تناژ کالای حمل شده، درشش ماه امسال نسبت به شش ماه سال گذشته، 22درصد افزایش داشته‌ایم، افزود: از نظر بارنامه مصرفی نیز در مقایسه با شش ماه نخست سال گذشته، 18درصد رشد داشته‌ایم.

سلیمانی تأکید کرد: با اقدامات ضروری نرم‌افزاری و نیز نظارت‌های موردی و سایر اقدامات پوشش نرخ عرف کالا به مقدار100درصد با افزایش همراه بوده است.

وی همچنین خبر داد: به منظور ارتقای سطح خدمات به مسافران مقرر شده تا در راستای اعمال نظارت مستمر بر رستوران‌ها و توقفگاه‌های بین شهری، دستگاه‌های ذیربط با هماهنگی و نظارت چگونگی خدمات‌دهی این مراکز را مورد ارزیابی قرار دهند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 8روز