افزایش ۸۵ درصدی کشفیات سرقت در دره‌شهر طی سال جاری

 فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر گفت: با توجه به پدیده قبیله‌گرایی در استان، بزرگان و ریش‌سفیدان در پیشگیری از وقوع جرائم و نزاع‌های دسته جمعی نقش بسیار بسزایی دارند.

سرهنگ شهاب عزیززاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: نزاع‌های فردی و دسته‌جمعی به عنوان یک معضل اجتماعی نباید با وجود قوانین و دستگاه قضایی توانمند جایگزین و راه‌حلی مناسب برای رسیدن به احقاق حق تلقی شود.

وی با بیان اینکه پلیس ارائه خدمات مضاعف به مردم و تأمین امنیت مطلوب شهروندان را وظیفه اصلی و روش جاری خود می‌داند، افزود: با ارائه برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و افزایش خدمات‌دهی در قسمت‌های مختلف به خواسته‌های مردم به عنوان اصلی‌ترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی توجه ویژه کنیم.

وی با اشاره به افزایش 85 درصدی کشفیات سرقت در شش ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در شهرستان دره‌شهر خاطرنشان کرد: پیشگیری از وقوع جرم موضوعی است که مردم باید به خوبی آن را در زندگی روزمره خود مد نظر داشته باشند و با رعایت موارد، نکات امنیتی و حفاظتی راه سوء استفاده مجرمان را سد کند.

وی به برپایی نمایشگاه‌ها مجازی در سطح مدارس این شهرستان اشاره و تصریح کرد: کارشناسان انتظامی این شهرستان با حضور در جمع دانش‌آموزان و برگزاری کلاس‌های آموزشی نمایشگاه مجازی را در معرض دید دانش‌آموزان قرار می‌دهند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 12روز