شهردار ایلام از مردم عذرخواهی کرد/ پیمانکار پروژه مقصر است

 شهردار ایلام از مردم ایلام به واسطه تأخیر در بهره‌برداری پروژه تقاطع غیر همسطح شهید رضایی‌نژاد عذرخواهی کرد.
 
خالق منصوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تقاطع غیر هم‌سطح بلوار جنوبی حضرت امام که به شهید داریوش رضایی‌نژاد نیز نامیده شده یکی از پروژه‌های خوب و اثرگذار در موضوع ترافیک آینده شهری ایلام است.
وی ادامه داد: این پروژه به واسطه اینکه در شروع کار تأأسیساتی مانند شبکه آب و فاضلاب و گاز در مسیر احداث داشت با کندی کار مواجه شد.
این مسئول اضافه کرد: این کندی کار سبب تأخیر سه تا چهار ماه پروژه شده و افزون بر این پیمانکار در زمان پیشنهاد قیمت کار، قیمت مصالح نیز پایین بود و در ابتدای سال و همزمان با شروع کار قیمت‌ها خیلی افزایش یافت و سبب شد که به کندی کار انجام شود.
منصوری تصریح کرد: در عین حال شهرداری در پرداخت‌ صورت وضعیت‌ها به صورت مستمر فعالیت داشته و تذکرات زیادی را به پیمانکار داده است.
شهردار ایلام گفت: شرکت پیمانکار متأسفانه در کار تعلل داشته و این دستگاه جرائم تأخیر غیر مجاز برای شرکت اعمال کرده و از مردم استان ایلام نیز به خاطر تعلل در تأخیر و تکمیل پروژه انجام شده عذرخواهی کرده و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان تأخیر این پروژه تکمیل شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و کل اعتبار پروژه 4 میلیارد و 760 میلون تومان است که از نظر ریالی 2 میلیارد و 500 میلیون تومان تاکنون هزینه شده است.
این مسئول اضافه کرد: وعده‌ای که پیمانکار به شهرداری داده این است که پروژه تا پایان آبان‌ماه افتتاح می‌شود.
منصوری تصریح کرد: در عین حال من این وعده را نداده اما این تأکید را دارم که تا پایان آبان ماه به اتمام برسد و اگر پیمانکار توان انجام کار را نداشت قطعا شهرداری کار را به اتمام خواهد رساند.
نظرات ارسال نظر
  • کرمیدر تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۱

    به نظر بنده ما مشکل ترافیکی در این تقاطع نداشتیم و نداریم و اگر در آینده مشکل ترافیکی داشته باشیم با یک چراغ راهنمایی قابل حل می باشد و نیازی به صرف سرمایه هنگفتی برای ایجاد تقاطع غیر هم سطح نبود هرچند برای نشان دادن سیمایی "شهری" از ایلام بدک نیست.کاش این هزینه ها رو در احداث پارکهای محله ای صرف می کردید.البته فقط احداث کافی نیست، باید گفت: احداث و "نگهداری" پارک.چون اغلب فضاهای سبز داخل محلات بعد از احداث به حال خود رها می شوند. تندرست و کامروا باشید.

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال