در ۴ ماه نخست سال؛ جاری صورت گرفت مرگ ۹ نفر بر اثر سوانح سوختگی در ایلام

مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام گفت: در چهار ماه نخست امسال 9 نفر در ایلام بر اثر سوختگی جان خود را از دست دادند.
 
ساسان راوندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام با بیان اینکه 9 نفر بر اثر سوختگی جان خود را از دست دادند اظهار داشت: از این تعداد مرگ و میر ناشی از سوختگی سه نفر مرد و شش نفر نیز زن بوده‌اند که فوت کرده‌اند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام اضافه کرد: مرگ و میر ناشی از سوختگی در چهار ماهه نخست امسال در استان ایلام در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 10 درصد کاهش داشته است.
وی با بیان اینکه این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش را نشان می‌دهد، افزود: در 4 ماه نخست سال گذشته 10 نفر بر اثر سوختگی جان خود را از دست دادند که 7 نفر زن و 3 نفر مرد بوده، در واقع آمار سوختگی زنان در استان بیشتر از مردان بوده است.
راوندی تصریح کرد: سوانح رانندگی، مرگ و میر ناشی از سوختگی، بیماری‌های قلبی و عروقی و ... از جمله علل مرگ و میر در استان ایلام است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان با بیان این که شهرستان‌های استان فاقد پزشکی قانونی هستند و تمام درخواست‌های مردم استان در مرکز پزشکی قانونی شهر ایلام انجام می‌شود، تصریح کرد: ارتقاء و رفع مشکلات این دستگاه علاوه بر اینکه یک نیاز ضروری است، رضایت‌مندی مردم را در پی دارد.
راوندی با بیان اینکه بیشترین پرونده‌ها در پزشکی قانونی استان مربوط به حوادث رانندگی است، اضافه کرد: برق گرفتگی، حوادث ناشی از کار و دیگر معاینات پزشکی ازجمله پرونده‌هایی است که در این دستگاه مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز