جمعه 29 شهریور 1398

قطعی مکرر آب شرب در پاییز مردم ایلام را کلافه کرد

قطعی مکرر آب شرب در فصل پاییز مردم بخشی از شهر ایلام را کلافه کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در روزهای میانی ماه اول پاییز نیز بسیاری از شهروندان مناطق بلوار سیدالشهدا و خیابان‌های منشعب به این بلوار و همچنین خیابان خرمشهر و ... با تماس با دفتر خبرگزاری فارس از قطع شدن مکرر آب شرب این منطقه اظهار نگرانی کردند.
آنچه که جالب است استمرار قطعی‌های آب شرب از فصل تابستان به فصل پاییزه در این منطقه بوده که همچنان ادامه داشته و هیچ تلاش اساسی برای رفع این مشکل نیز از سوی مسئولان امر دیده نشده است.
تلاش مسئولان امر زمانی نتیجه بخش خواهد بود که مردم ساکن در نقاط یاد شده با باز کردن شیرهای آب از آب شرب سالم و بهداشتی استفاده کنند و هر سخن توجیه‌داری در این زمینه بی‌فایده است.
اکنون بسیاری از ساکنان این مناطق از ساعت 10 صبح امروز تا زمان انتشار این خبر یعنی هفت ساعت تمام بدون اطلاع قبلی با قطعی آب مواجه شده که بسیار سخت و نگران کننده است.
نکته اصلی موضوع این است که تمام خیابان‌های همجوار مناطق یاد شده همواره در طول ایام مختلف سال دارای آب شرب بوده و این مشکل تنها مربوط به منطقه بلوار سیدالشهداست.
طبق اظهارنظر صادقانه یکی از اپراتورهای سامانه 122 شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از هر 48 ساعت که شیف کاری در سامانه دارد با تماس‌های مکرر مردم مبنی بر قطعی آب شرب بلوار سید الشهدا مواجه می‌شود.
بارها این مشکل نیز با ارسال پیامک به روابط عمومی و حتی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام اطلاع رسانی شده اما تا این لحظه نتیجه دلخواه به دست نیامده و همواره آب این منطقه بدون اطلاع قبلی ساعت‌ها قطع می‌شود.
امیدواریم مسئولان امر در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام که همواره در راستای تامین آب شرب شهر و استان ایلام تلاش می‌کنند این معضل بلوار سیدالشهدا را برای همیشه برطرف کنند.
نظرات ارسال نظر