لحظه شماری مردم ایلام برای استقبال از خادمان حرم منورضوی

دبیر ستاد دهه کرامت و جشن های مردمی – معنوی زیر سایه خورشید در ایلام گفت: مردم ایلام برای استقبال از خادمان حرم منور رضوی لحظه شماری می کنند.
عزیز بابایی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه امسال دومین سالی است که خادمان حرم مطهر رضوی در قالب جشن های زیر سایه خورشید به استان ایلام سفر می کنند، افزود: کاروان خدام بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا(ع) صبح چهارشنبه وارد شهر ایلام می شوند.
وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال از ساعت 9 صبح در میدان شهید کشوری ایلام با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: خادمان حرم امام رضا (ع) ابتدا با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار خواهند داشت.
دبیر جشنواره جشنهای مردمی – معنوی زیر سایه خورشید در ایلام دیدار با بیماران بستری در بیمارستان های امام خمینی (ره) و شهید مصطفی خمینی شهر ایلام را از دیگر برنامه های کاروان خدام حرم رضوی عنوان و تصریح کرد: از دیگر برنامه های این حاملان عطر امامت و معنویت، بازدید از زندان مرکزی شهر ایلام، دیدار با اهالی آسایشگاه کوثر، دیدار عمومی با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، دیدار با راهیان حج تمتع و نهایتأ حضور در جشن بزرگ زیر سایه خورشید در شب میلاد حضرت امام رضا (ع) درمحل پارک چغاسبز ایلام است.
عزیز بابایی هدف از برگزاری این جشنواره ها را ایجاد ارتباط معنوی مردم با ساحت مقدس امام هشتم شیعیان، ترویج معارف و سیره نبوی و رضوی دانست و خاطر نشان ساخت: انتظار است که مردم ارادت خالصانه و بی نظیر خود را در این جشن ها و مراسمات به منصه ظهور برسانند و با حضور حداکثری، دین خود را به این امام رئوف (ع) ادا نمایند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز