استاندار ایلام: کاهش معضل ترافیک تنها با همکاری مردم میسر است

استاندار ایلام گفت: کاهش معضل ترافیک تنها با همکاری مردم میسر است .
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، مجتبی اعلایی ظهر امروز در همایش راهوران جاده‌ای اظهار داشت: ترافیک یکی از معضلات جوامع بوده که باید در راستای رفع آن تلاش شود.
وی ادامه داد: مسئولان امر در راه‌های پیشنهادی رفع این معضل به همکاری مردم توجه و عنایت ویژه داشته باشند چون بدون همکاری و تعامل مردم رفع مشکل ترافیک محقق نمی‌شود.
این مسئول اضافه کرد: در همه موارد باید مردم همکاری و تعامل خوبی را با مسئولان امر داشته باشند تا طرح‌های تدوین شده با موفقیت اجرایی و محقق شود.
فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام نیز در این همایش اظهار داشت: کاهش 49 درصدی تصادفات فوتی در یک سال گذشته نشان دهنده همکاری و تعامل مردم در اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی است.
علی دولتی افزود: در شش ماهه نخست سال جاری نیز تعداد سوانح رانندگی پنج درصد و تعداد متوفیان در سوانح جاده‌ای 21 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال پیش کاهش یافته است.
وی ادامه داد: همکاری و تعامل رانندگان وسایط نقلیه با نیروی پلیس نتیجه این موفقیت بزرگ بوده که جای تقدیر و تحسین دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام نیز در این همایش اظهار داشت: 3 هزار کیلومتر خط‌کشی جاده و نصب 10 هزار تابلو در جاده‌ها بخشی از تلاش این اداره کل در کاهش سوانح رانندگی و سهولت در تردد برون شهری بوده است.
محمدامین نصرالهی‌زاده افزود: ایجاد 11 کیلومتر راه روستایی و رفع شش نقطه حادثه‌خیز در محورهای پرتردد استان ایلام از دیگر اقدامات این دستگاه اجرایی است.
وی ادامه داد: این دستگاه اجرایی در استان ایلام با تدوین طرح‌های مختلفی در راستای ایمنی جاده‌های تمام توان و تلاش خود را به کار گرفته است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 20ماه و -11روز