معرفی اماکن، دیدنی ها و جاذبه های استان ایلام

سوالات متداول مسابقه عکس نوروز ایلام امروز

با تشکر از شما بابت شرکت در مسابقه عکس نوروز ایلام امروز؛

برخی از شرکت کنندگان اعلام کرده اند که تمایل دارند تا انتخاب تصاویر برتر به صورت داوری توسط عکاسان حرفه ای انجام پذیرد. همانگونه که پیشتر نیز اعلام شده است، روال این مسابقه به گونه ای طراحی شده که تصاویر منتخب بر اساس میزان محبوبیت آن در نزد کاربران انتخاب خواهد شد و این مسابقه جهت انتخاب تصاویر محبوب است و نه تصاویر برتر. ایلام امروز تجربه برگزاری چندین مسابقه عکس بر اساس داوری را داشته است و متاسفانه نتیجه حاصله عموماً مورد رضایت اکثریت کاربران نبوده است.

نظر به سوالات مکرر کاربران در خصوص امتیازات، به اطلاع می رساند تنها معیار انتخاب تصاویر محبوب، رای کاربران است و هیچ معیار دیگری در این امر لحاظ نخواهد شد و تنها در صورت تخطی از قوانین مسابقه عکس های برتر از دور مسابقه خارج خواهند شد.

جهت افزایش امتیاز تصاویر، از دوستان و آشنایان خود بخواهید کد عکس شما را به شماره 10007786 پیامک کنند(در متن پیامک فقط کد عکس باید درج شود) و به ازای هر پیامک یک امتیاز کامل برای عکس شما منظور خواهد شد. نتیجه ثبت رای پیامکی از طریق یک پیامک برای فرد ارسال خواهد شد و او را از ثبت رای یا تکراری بودن آن مطلع خواهد کرد. در صورتی که هیچ پیامکی برای رای دهنده ارسال نشود دلیل آن صحیح نبودن کد عکس است.

تعداد آرای پیامکی هر تصویر و آرا ثبت شده از طریق سایت در صفحه عکس و در یک کادر در قسمت بالای عکس مشخص است.

توجه داشته باشید که ارزش رای ثبت شده در سایت دو برابر آرای پیامکی است و دلیل آن نیز سخت‌تر بودن روال ثبت رای از طریق سایت است.

ورود به مسابقه: my.ilamtoday.com

فراداده(برچسبها):
عمر سایت: 18سال و 14ماه و 2روز