درد دلهای کاربران

نمایش همه موارد

سخن شهردار سابق ایلام با مردم

مصطفی بیگی

ضمن قدردانی از کلیه عزیزانی که در رابطه با اینجانب خوب و یا بد نوشتند به ویژه آن عضو احتمالی شورای {دیه که ....ه} که با نام مستعار نظری از برکناری اینجانب مشعوف شدند و با آرزوی موفقیت برای شهردار و شهرداران بعدی و تشکر از کلیه همکاران در داخل شهرداری و خارج از شهرداری و قدردانی از زحمات شهرداران قبل از اینجانب و شورای اول و اقدامات مثبت شورای دوم.

اینجانب افتخار آن را دارم که وقتی شهرداری را ترک کردم نه باندی به جای گذاشتم و نه نطفه نفاق کاشتم و نه عوارض و جرایم برای بستگان خود و خود و حتی برخی حضرات .... همانند سایرین بخشیدم و نه کاخ دار شدم و نه کوخ دار و نه هنوز هم فرق ماکسیما و زانتیا را از هم بلدم و نه تراکم فروختم و نه کاربریها را.

 آن عزیزانی که انتقاد فعالیت کم را دارند به یاد داشته باشند از سال ۱۳۱۶ که ایلام دارای بلدیه شده ۷ میدان در آن ساخته شد و در زمان اینجانب فضای سبز و نور میادین میلاد- گلها و مخابرات که آکنده از زرده درگ بودند و هزار پیشه میدان گلها را گل-ها مینامید کار شد و میادین ارغوان و قران را با ده درصد پیشرفت فیزیکی تکمیل کردم و میدان عدالت و مقاومت را با کمک همکاران و مردم و دولت ساختم .

 شهروندان عزیز لابد فرق بین ورودیهای قدیم و ارغوان را که به قول آقای پالیزبان سیمانفروشی اخوان بود با حال و آینده آن البته اگر دیگران انشاا... آن را تکمیل کنند می بینند و کارهای زیرساختی در رابطه با سیستم شهرداری و ماشین آلات و آتش نشانی و تاکسیرانی و اتوبوسرانی و پایانه هاو ایجاد وب سایت و... به ویژه فرهنگسازی و شهروندسالاری واقعی و ایجاد نظارت واقعی مردمی و شفاف سازی و الحمدا.... دنبال عوامفریبی و رفتار پوپولیستی نبودم و وقتی شهرداری را تحویل دادم که کمتر خیابان جمع کننده ای در شهر بود که حداقل کار آن را آغاز نکرده باشیم و بدهی بار نیاوردم و بلکه میلیاردها تومان اعتبار و ماشین آلات به سرمایه شهرداری افزوده شد و اینها البته (من فضل ربی) بود خدای را شاکرم که اهل هیچ معامله ای نبودم و انشاا... نخواهم بود و شهر را در حالی جای گذاشتم که به جای مدار بسته و ... آلود شهرداری هم اینک دارای بیش از صد شهردار مدرسه و سی شهردار محله و... است و این یعنی ایجاد بنیانی مرصوص در مدیریت شهری و ...... به ویژه اینکه بزرگترین افتخارم این بود که به مردم خیانت نکردم و ظلم نیز نکردم حتی ظلم علی السویه. انشاءا... در ادامه کار اینجانب و پس از این حقیر همه عزیزان مدعی موفق باشند و حتی شق القمر هم اگر خدا بخواهد بتوانند بکنند که اینجانب فردی ایلامی و ساکن این شهر هستم و آرزو دارم دارم که ایلام را آنقدر آباد کنند که اینجانب نیز احساس کنم در یک آرمانشهر و مدینه ای فاضله هستم و نه در در و ده روه ن (دربند) و دره !!!! با تشکر فراوان از همه کسانی که همیشه انشاا... یاور شهرداری بوده و خواهند بود.

 در رابطه با برخی مسایل که مردم از اینجانب سوال دارند ترجیح میدهم که به علی (ع) که بیست و سه سال تمام خار در چشم و استخوان در گلو به مصلحت جامعه سکوت کرد اقتدا نمایم و صرفا این را بگویم که سکوت سرشار از ناگفته ها است.

 مصطفی بیگی خدمتگزار سابق مردم در شهرداری ایلام

نظرات ارسال نظر
 • گمنامدر تاریخ

  سلام به همه خوانندگان عزيز و شهردار محترم ايلام آقاي بيگي بنده در وبلاگ www.ilamcity.com بارها كارهاي شهرداري را مورد انتقاد و يا تقدير قرار داده و من بعد هم ان شاء‌الله چنين خواهم نمود. زحمات شما براي همه ما عزيز و جاي قدرداني دارد. دليل بركنار نمودن شما را نيز بخوبي مي دانم كه اگر مجالي باشد براي همشهريان عزيز خواهم نوشت كه انتظارات شوراي اسلامي!!! شهر از شما چه بوده كه پاسخ منفي داده ايد. آرزومند بهروزي شما و همه خدمتگزاران را از خداي منان مسئلت دارم

  پاسخ به این نظر
 • شهروند در تاریخ

  آقای بیگی چرا سکوت؟؟

  پاسخ به این نظر
 • رزمگير در تاریخ

  با سلام خدمت شهردار اسبق تراکم فروش ، شهردار سابق فرهنگ سرا ساز (پمپ بنزین بلوار مدرس را بی خی خی ، دست زور طایفه در میان بود).سرعت گیر نصب کن ، سینما ساز ، وب سایت راه انداز ، متخصص تمیز دادن ماکسیما از زانتیا (خود روهای ممنوعه برای ایاب وذهاب مدیران لاحق )عاشق ارغوان ، اخمو ، نا خوش تیپ ، بی میل به خرید های کلان ، یار غار گرمابه وگلستان بچه های مدرسه ، وخدمت شهر دار لاحق پادر هوا ، خوش رو ، نا اخمو ، زور (زیاد ) خوش تیپ ، اهل اصول بدیهی مردم داری به معنی راضی کردن بعضی ها بدون منظور نمودن حقوق بعضی ها (نشر اکاذیب به این شیوه قابل پیگرد نیست ). از ما همین سلام ها بر می آید .چه کنیم نه دستی در نوشتن داریم ، نه هوائی در سرودن ، نه اصول بارانداز وتبدیل یک خم به دوخم را بلدیم ونه اصول مردم داری . وشهر داری ، رفته بودیم حقمان را بگیریم ، عزیزان همیشه در صحنه شهرداری به بهانه تضعیف روحیه شان دمار از روزگارمان در آوردند که چه ؟ شهر دار عوض شده است .

  پاسخ به این نظر
 • صدرادر تاریخ

  اقاي بيگي صندلي در جمهوري اسلامي يعني تلاش وانجه از شما ديده شد ان بود که خودتان را متا سفانه گم کرديد واشتباهي دچار غرور شديد

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ

  جناب مستعارالاسم الصدرا جان خوش انصافیان؟؟؟ به عرض می رساند ما هروقت رفتیم شهرداری نه از خدم و حشم خبری بود و نه کسانی که دو جور ماشین را برای شهردار ترک و تیمار کنند . حضور ساده و بی ریا در محلات و مساجد و مدارس و برخورد مردمی اگر نشانه تکبر بود پس وای به حال سایرین یادم هست یک روز سه کودک دبستانی برای درخواستی به شهرداری فرستادیم از برخورد مردمی شهردار سابق شرمنده شدیم چرا که اگر خود من بودم آنگونه برخورد نمی کردم یک آموزگار مدرسه و عضو شهرداری مدرسه

  پاسخ به این نظر
 • رزمگير در تاریخ

  به این آقا مصطفی خان بیگی بگویید از اربابان ایلام تو دی خواهش نمایند یک ستون ثابت تماس با شهر دار سابق راه اندازی کند تا ما عقده های ناگفته هایمان را نه تنها با شهرداران وشهر تاران وبعض مدیران گاهی قسمتی عالی منصب (با عالی نصب تومنی هفت صنار توفیر دارد) باز گشاییم ونا کام به دیار باقی نشتابیم که وقت تنگ است .

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ

  اقاي اموزگار محترم سلام عليکم اي کاش مقداري از مدرسه پا را را بيرون گذاشته و واقعيتهاي پشت پرده را هم مي ديد يد و البته موضوع ارزش بحث ندارد ولي اگر به پيشينه ايشان در ميراث فرهنگي وشهرداري دهلران رجوع شود خيلي از مطالب روشن خواهد شد

  پاسخ به این نظر
 • یک مهندس ایلامیدر تاریخ

  آقای صدرا جان امیدوارم از شیران دره پنج شیر نباشی شماها که شورا را مسلخ نیروهای تحصیل کرده استان کرده اید، چگونه در حالی که پيشينه ايشان در ميراث فرهنگي وشهرداري دهلران را می دانستید او را انتخاب کردید؟ و حال اگر واقعیت پشت پرده ای دارید آن را رو کنید (کاش از جلسه شبانه و غیر علنی استیضاح فیلمبرداری می شد و در اختیار عموم قرار می گرفت تا پرده ها بالا کشیده می شد و روی ساختنان یا مان به این گندگی آن هم وسط شهر را می پوشاند) ضمنا شخصیت یک آموزگار خیلی بالاتر از آن است که آن را محصور در یک ساختمان کوچک که شاید ارزش ریالی آن نصف عوارض ساختمانهای مورد معامله بعضی ها نباشد ببینید چرا که فهم آموزگار خیلی بالاتر از این حرف هاست و ما دیپلم هامان را مرهون زحمات همین آموزگارانیم و تقدس مدرسه نیز حتی از کاخ سفیدها نیز برتر و بالاتر است پس صدرا جان نمی دانم اگر از دریچه دید شما به مسایل نگاه کنیم پس آن فرد محترمی که در مرغداری زحمت می کشند حتما دریچه فکرش از آنجا خارج نمی شود و خلق ا... را مانند مرغان می پندارند.

  پاسخ به این نظر
 • شورایار در تاریخ

  در هفته نامه ایلام فردا آمده که در 5 استیضاح قبلی که شهردار قبلی در آن پیروز شد شهردار با 4 نفر همراه خود با استفاده از لابیها معامله کرده لطفا شورا پاسخ دهد: -چه معامله هایی به زعم این عزیز فامیل یکی از اعضای شورا قبلا صورت گرفته -معامله جدید بین اعضا چه بوده البته که از یاد نبریم استیضاح سالیانه و حتی ماهیانه حق طبیعی شورای شهر ایلام است که پیشنهاد می شود به سایر شوراهای مراکز استانها هم آموزشهای لازم را بدهند که این حق مسلم خود را از یاد نبرند و همه بر سردر شورا ها بنویسند: (استیضاح شهردار حق مسلم ماست)

  پاسخ به این نظر
 • جعفر شرفخانیدر تاریخ

  با سلام بنده از نزدیک با خدمات و توانایی اقای مهندس اشنا هستم ولی حیف .... من مطمین هستم انسانهای فرهنگ دوست همیشه موفق میشوند

  پاسخ به این نظر
 • دوستدار ایلامدر تاریخ

  جدا از نظراتی که دوستان تا بحال داده اند یک سوال از آقای بیگی دارم و انتظار دارم که حتماٌ پاسخ دهند. اما سوال: آقای بیگی عزل شماچه به ارتطباتی به خرید ساختمان جنب میدان ۲۲ بهمن توسط اعضای شورای شهر و عوارض بیش از ۴۰۰ میلیونی این ساختمان داشت.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ

  آقای دوستدار ایلام کاش نرخ را پایین نمی آوردید روزنامه طنین غرب نوشته بود 540 میلیون تومان!!!

  پاسخ به این نظر
 • سالار خاندر تاریخ

  جیگر!!! مگرنودانی طبق آخرین مصوبه بخشداری برره از خودمان تخفیف سی و پنج درصدی قانونی در وکردیم!! وشد 540=1.35*400

  پاسخ به این نظر
 • یک ایلامیدر تاریخ

  اقای بیگی بد نبود در طول مدت شهردار بودنت حداقل خودت را کمی لاغر می کردی تا مردم ایلام با غرور میگفتند شهردار قیافه درست و حسابی داره تو که کار مثبتی انجام ندادی

  پاسخ به این نظر
 • نادر رامیسیان در تاریخ

  با سلام قدر زر را زرگر شناسد و بس نه ... اگر مهندس مصطفی بیگی اشکال - مشکل - ناآگاهی داشت چطور با این سن کم این سابقه درخشان مدیریتی را داشته ؟ حتما توانمندی - زکاوت - دانایی و مدیریت قوی داشت و دارد و خواهد داشت که اینگونه عمل نمود یک روایتی هست از یکی از معصومین که می فرماید: بدترین عذاب برای یک دانشمند آن است که مردم دیارش نتوانند او و علمش را درک نمایند با آرزوی توفیق برای همه شهروندان و همشهریان عزیزمان و اینکه بتوانیم ارزشمندان و خدمتگذاران خود را بهتر بشناسیم

  پاسخ به این نظر
 • عبدالله صفايي پور در تاریخ

  ضمن تقدير از زحمات برادر خوبم اميدوارم در آينده ايلاميها بياموزند كه خود را با بهتر از خويش مقايسه نمايند تا بتوانند ميزان مشكلات را در يابند البته كه نسبت به سال 62 بسيار خوب شدهايم اما ساير نقاط كشور كجايند؟

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز