درد دلهای کاربران

نمایش همه موارد

از خونخواهی ما به جرم وبلگ نویس دفاع کنید

ایلام امروز

آقای رزمگیر که در قسمت درد دلها مطالبی را برای این قسمت در مورد شورای شهر ارسال نموده اند ظاهرا توسط افرادی ناشناس مورد تهدید قرار گرفته اند. ایلام امروز برای بار دیگر تاکید می کند باید یاد بگیریم که در مقابل انتقاد دیگران پاسخگو باشیم نه تهدیدگر.

متن ارسالی آقای رزمگیر برای ایلام امروز:

ما به مرگ تهدید شده ایم اگر توفیق تهدید کنندگان حاصل وعمل خیرشان را به کمال انجام دادندو وبچه های ما یتیتم شدند خدائی دارند همین نزدیکی ها .

فردا برویم به دنبال شورای تامین استان ودستگاه قضائی خدا را چه دیده اید ما به اجرای عدالت دلخوشیم .اگر مردیم ( ما را کشتند که بعید هم نیست ) از خونخواهی ما به جرم وبلگ نویس دفاع کنید .

نظرات ارسال نظر
 • غلامرضا رزمگير در تاریخ

  ضمن تشکر از سایت ایلام امروز ، غیر از تلفنهائی که شماره آنها مربوط به باجه های شهر بود چند مورد که نشان می داد فهم کاملی ندارندوتحریک شده اند به شورای تامین استان ودستگاه قضائی ارائه شد .انشاء الله که خیر است .

  پاسخ به این نظر
 • کیومرث شاوردیدر تاریخ

  واقعا بعضی ها فکر می کنندزمان واقعی وزمان تقویمی برای همه یکسان است.اما بعضی ها درست است که در سال 2006 زندگی می کنند اما واقعیت این است که فکرشان وشعورشان قرن ها پیش از اینها باقی مانده وگرنه می دانستند درعصر اطلاعات با ایده ها نمیشود با ابزار ماقبل تاریخ جنگید.واقعا برای خودم متأسفم که این افراد متخب من هستند(هرچند من به آنها رأی ندادم وپولکی رأی را بردند).آقای رزمگیر با شما ابراز همدردی می کنم واز شما نیز حمایت می کنیم هرچند نمی دانیم جریان چگونه است.اما از آزادی بیان دفاع می کنیم

  پاسخ به این نظر
 • به ایلامی کورددر تاریخ

  من هم با شما موافقم و کلا از این توهین و تهدیدات منزجرم. آدم که وقتی نگاه به آینه میکنه و از چیزی که خوشش نمیاد که نباید آینه رو بشکنه. بایستی تحمل شنیدن انواع نظرات رو داشت. بحث آزاد با دید آزاد و بدون توهین و اتهام شایسته استماع است. لازم است یک چند ابیاتی از مولانا در تأئید حرفم بنویسم: چار هندو در يكى مسجد شدند..............بهر طاعت راكع و ساجد شدند هر يكى بر نيتى تكبير كرد..............در نماز آمد به مسكينى و درد موذن آمد از يكى لفظى بجست................كاى موذن بانگ كردى وقت هست‏ گفت آن هندوى ديگر از نياز.......................هى سخن گفتى و باطل شد نماز آن سوم گفت آن دوم را اى عمو.................چه زنى طعنه بر او خود را بگو آن چهارم گفت حمد اللَّه كه من.................در نيفتادم به چه چون آن سه تن‏ بدین ترتیب نماز هر چهار نفر باطل شد. آنان که در پی عیبجویی هستند گرفتاری و مشکل بیشتر دارند. خوشا به حال آنکه عیب خودش را شناخت و اگر کسی عیبش را به او تذکر داد خوشحال شده و به اصلاح خویش پرداخت. پس نماز هر چهاران شد تباه....................عيب گويان بيشتر گم كرده راه‏ اى خنك جانى كه عيب خويش ديد............هر كه عيبى گفت آن بر خود خريد . آنگاه که عیب جویان به عیب های دیگران مشغول می شوند از عیب کار خود غافل می گردند. بهتر آنست که ما به عیب های خودمان بپردازیم و تا فرصت هست خود را اصلاح کرده و بيهوده در پوستین خلق نیفتیم.

  پاسخ به این نظر
 • گمنامدر تاریخ

  سلام بر حق و حقيقت قولوا الحق و لو علي انفسكم اين چيز تازه اي نيست. ما هم خيلي وقته دارن دنبالمون مي گردن ولي ظاهراً فعلاً ناموفق اند. از چند نفر و پيام مختلف بهم خبر دادن كه ... ولي برام مهم نيست. من سعيم همواره بر اين بوده كه جز حق و حقيقت مطلبي ننويسم. شايد گاهي تحليل هاي انسان درست نباشد اما اخبار كذبي در كار نيست. فقط مي خواستم بگويم تنها نيستي. همين و الله مع الصابرين www.ilamcity.com

  پاسخ به این نظر
 • aliدر تاریخ

  زبان سرخ سر سبز را بر باد دهد . عزیز من در این زمانه هر حرف درستی را که نباید هر جا گفت . هنوز متوجه نشده ای ؟!!!

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ

  غلامرضاخان مواظب خودت باش حوصله حلواخوردن ندارم .... کوتاه بیا

  پاسخ به این نظر
 • ايل كلهردر تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۸۶

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۸۷

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 18سال و 13ماه و 5روز