راهپیمایی مردم ایلام به مناسبت ‪ ۲۲‬بهمن آغاز شد

مردم استان ‪ ۶۲۰‬هزار نفري ايلام همگام با ساير مردم مسلمان كشوربار ديگر با حضور گسترده و پرشور خود در راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن، صحنه‌هاي جذابي را به نمايش گذاشتند.

شمار زيادي از مردم اين استان روز شنبه در اين راهپيمايي شركت كردند و حضور خود را تجديد عهد و پيمان با امام خميني (ره) و آرمانهاي والاي شهدا دانستند.

آنان معتقدند: مشاركت و حضور خودجوش قشرهاي مختلف مردم در راهپيمايي اين روز نشان‌دهنده اتحاد، همدلي و علاقه‌مندي آنان به انقلاب اسلامي و محكوم كردن دشمنان است.

يكي از شهروندان ايلامي گفت: شركت در اين راهپيمايي وظيفه‌اي ملي براي خنثي كردن توطئه دشمنان و مايوس كردن آنان است و در شرايط حساس كنوني كه دشمن مدام براي دلسرد كردن مردم ايران در شيپور تبليغاتي خود مي‌دمد، حضور مقتدرانه مردم در صحنه‌هاي مختلف مشت محكمي بر دهان ياوه گويان به ويژه آمريكا و حكام اروپايي است.

حفظ ارزشهاو دستاوردهاي انقلاب، بيعت با آرمانهاي‌امام وولايت فقيه، ميثاق باشهدا و تلاش براي حفظ استقلال و آزادي نظام از ديگر اهداف اين افراد براي شركت در راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن است.

راهپيمايان در شعارهايي استفاده و دستيابي به انرژي هسته‌اي صلح آميز را حق مسلم ملت ايران دانستند.

آنان همچنين توطئه‌هاي دشمنان اسلام و توهين به ساحت مقدس پيامبر(ص) را محكوم كردند.

بازاريان، دانشجويان، كارگران، زنان، مردان، دانش آموزان و فرهنگيان با دردست داشتن پارچه‌نوشته‌هاي رنگارنگ كه‌بر روي آنها نوشته شده بود، دستيابي به انرژي هسته‌اي صلح‌آميز حق ملت ايران است، در اين راهپيمايي حضوريافتند.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال