هفتاد میلیون ایرانی از مواضع شجاعانه احمدی‌‏نژاد در ماجرای هسته‌‏ای حمایت می‌‏کنند

نماينده ايلام در مجلس هفتم، گفت: اگر دشمنان كج انديش مي‌‏خواهند با دستاويز قرار دادن مساله انرژي هسته‌‏اي براي ملت بزرگ ايران مزاحمت ايجاد كنند، بايد بدانند در اين ماجراجويي آنها بيش از ما زيان خواهند ديد.
به گزارش "ايلنا"، فريدون همتي در نطق پيش از دستور روز يكشنبه با اشاره به مقاومت هشت ساله ملت ايران در دفاع مقدس، تصريح كرد: امروز ايران اسلامي مقتدرتر از هر مقطع زماني است و اين ملت در كوران حوادث آبديده‌‏تر شده‌‏اند.
وي با بيان اينكه اين روزها هياهوي دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي در يك برنامه هماهنگ و منسجم موضوع استفاده صلح آميز ايران از فناوري هسته‌‏اي را دستاويز قرار داده‌‏اند، افزود: آنها كور خوانده‌‏اند و ملت رشيد ايران يعني هفتاد ميليون ايراني از مواضع شجاعانه و حكيمانه رياست محترم جمهوري حمايت كرده و از دستيابي به فناوري هسته اي صلح آميز كه حق مسلم ملت هاست دست بر نمي‌‏دارند.
همتي افزود: كشورهاي اروپايي كه اطاعت كوركورانه از اميال نامشروع آمريكايي ها را پيشه ساخته‌‏اند، بدانند كه مرتكب يك اشتباه بزرگ تاريخي مي‌‏شوند.
وي در بخش ديگري از نطق خود، گفت: اگر خداي نكرده دشمن پيدا شود و قصد تعرض به انقلاب و كشور را داشته باشد مردم محروم و مقاوم ايلام با تمام هستي خود از عزت و شرف اين ملت دفاع مي‌‏كنند.
همتي در ادامه با اشاره به مشكلات بودجه‌‏اي، صنعتي، كشاورزي و درماني حوزه انتخابيه خود خواستار توجه ويژه دولت به حل مشكلات اين منطقه شد.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال