جمعه 15 آذر 1398

امام جمعه ایلام: همه‌گروههای سیاسی چپ و راست در تخریب دولت احمدی‌نژاد سنگ تمام گذاشتند.

امام جمعه‌ي ايلام گفت: عدم برخورد قضايي و معرفي نكردن گروهها و افراد رانت‌خوار و مفسد اقتصادي، آنان را در ويژه‌خواري بيشتر جري‌تر كرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمين محمد نقدي لطفي، در جمع نمازگزاران جمعه‌ي ايلام افزود: باندها و گروههاي رانت‌خواري وجود دارند كه وابسته به برخي مراكز قدرت هستند و با اراده‌اي خاصي اوضاع اقتصادي مردم را به نفع خود تغيير مي‌دهند.

وي با اشاره به سنگ‌اندازي اين گروهها در برنامه‌ريزي اقتصادي كشور، افزود: متاسفانه اين گروهها امكانات دولتي را نيز سالها در اختيار دارند اما كسي از آنها اسمي نمي‌برد و در برخورد با آنها نيز ملاحظه‌كاري مي‌شود.

خطيب جمعه‌ي ايلام تاكيد كرد: دولت نبايد جانب يك گروه ويژه‌ي اقليت، حزب يا باندي را حفظ كرده يا وابسته به گروه خاصي باشد؛ تا بتواند دست اين گروهها را از اقتصاد كشور كوتاه كند.

وي گفت: خوشبختانه دولت آقاي احمدي‌نژاد به هيچ حزب و گروهي وابسته نيست و همه‌ي گروههاي سياسي اعم از چپ و راست در تخريب او سنگ تمام گذاشتند بنابراين نبايد در اين موارد ملاحظه‌كاري كند.

امام جمعه‌ي ايلام با انتقاد شديد از تظاهر به روزه‌خواري در سطح استان ايلام اظهار داشت: متاسفانه اين امر در شهر ايلام بيداد مي‌كند كه اين كار به معناي دهن‌كجي به احكام است در حالي كه شرع براي تنبيه اين‌گونه افراد تعزيرات سختي در نظر گرفته است.

وي از نيروي انتظامي و ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان خواست قاطعانه با اين مسأله برخورد كنند.

نظرات ارسال نظر