نمایش " ساعت دو بامداد" از "حیدر رضایی" از ایلام در هشتمین جشنواره تئاترسالروزآزادسازی خرمشهر

۱۴‬نمايش صحنه‌اي و خياباني در هشتمين جشنواره تئاترسالروزآزادسازي خرمشهر در تالار فانوس خرمشهر اجرا مي‌شود.

به گزارش روز شنبه روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي خرمشهر در نخستين روز اين جشنواره نمايش تئاتر " آخرين بازي" به نويسندگي محمود استادمحمد" و كارگرداني "بهنام تميمي" و آرش كاكايي از آبادان و نمايش "خرمشهر قطعه‌اي از بهشت" به نويسندگي قاسم اميري از خرمشهر و " جزيره" به نويسندگي "بهزاد وزيري" و كارگرداني "علي حيدري" از آبادان اجرا مي شود.

در دومين روزنمايش " گلايه" به نويسندگي و كارگرداني "محمدمهدي خاتمي" از خراسان و "‪ "۳۳۵۷۹‬به نويسندگي "عبدالله حليات" و كارگرداني گروهي از خرمشهر و " ناكان و تبليت" به نويسندگي "بري برمنج" و كارگرداني "حسين دريس" از اهواز به نمايش گذاشته مي‌شود.

در سومين روز نيزنمايش " ساعت دو بامداد" از "حيدر رضايي" از ايلام ، " خرمي ها" از "حسين ذوالفقاري" از خرمشهر و " بوزينه شب سيزدهم" به نويسندگي "محمد عارف" و كارگرداني "زهره عباسي" از بوشهر و " رخ در رخ" به نويسندگي "ناصر حسيني" و كارگرداني "محمد اذغاب" از خرمشهر به نمايش در مي‌آيد.

در آخرين روز اين جشنواره "سيب سرخ حوا" به نويسندگي و كارگرداني "مرتضي هوشمند معنوي "از كردستان و " هميشه همينطور بوده" به نويسندگي و كارگرداني "عادل خلف عادلي" از دزفول و نمايش " يه بازيه" از عادل كروشاوي زاده" از خرمشهر و نمايش " سوفياي من" به نويسندگي "نصرالله قادري و كارگرداني "الهام دهقانيان" از اهواز اجرا خواهد شد.

هشتمين جشنواره تئاتر گرامي داشت سالروزآزادسازي خرمشهر از سوم تا شش خرداد برگزارمي شود.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال