شنبه 14 تیر 1399

پیام تبریک استاندار ایلام خطاب به کارگردانان فیلم مستطیل قرمز

استاندار ایلام درخشش برادران صیدخانی با فیلم "مستطیل قرمز" در جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان را به جامعه هنری استان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز ایلام؛ در پیام قاسم سلیمانی دشتکی آمده است: موفقیت بی سابقه سینمای ایران پیام تبریک استاندار ایلام خطاب به کارگردانان فیلم مستطیل قرمزدر جشنواره جهانی FICTS ایتالیا ۲۰۱۹ و کسب مدال بلورین و لوح زرین بخش فیلم سینمایی مستطیل قرمز به کارگردانی حسن و حسین صیدخانی از هنرمندان و فیلمسازان خوشنام ایلامی موجب خوشحالی اهالی رسانه و هنر استان ایلام شد.
در ادامه این پیام آمده است: این موفقیت از آنجا حائز اهمیت است که در این دوره برای نخستین بار در طول تاریخ، جایزه بخش سینمایی بلند به یک فیلم دفاع مقدسی از ایران اعطاء می‌شود و این جهش بی سابقه‌ای در تاریخ برگزاری سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی میلان برای نمایندگان شایسته ایران به شمار می‌رود که امروز نصیب فرزندان این دیار شده است.
استاندار ایلام در پایان ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به اصحاب رسانه و جامعه هنری استان، برای این دو هنرمند شایسته ایلامی آرزوی موفقیت و سربلندی بیش از پیش کرده است.
فیلم سینمایی مستطیل قرمزکه به فاجعه بمباران مسابقه فوتبال چوار در استان ایلام می‌پردازد تولید آن بیش از دو سال به طول انجامیده و به زودی در سینما‌های ایران به نمایش در می‌آید.

نظرات ارسال نظر